Tüm dünyada zombi virüsü çıksa ne olur?

Sonra ne oldu? Planım işe yaradı umarım. Sürprizbozana alıp anlatırsan sevinirim.

2 zombi öldürüp onları dükkana atıp içlerini yarıp bağırsaklarını kendilerine sürüp dışarı çıktılar yağmur yağdı açığa çıktılar sonra kaçtılar ama ölmediler.

Tüm dünyada zombi virüsü çıksa güzel olmaz mı?

The Walking Dead izliyorum.

Aslında zombi virüsünün biraz daha pasif halini yaşıyoruz zaten :D daha az öldürücü ve saldırgan yapmıyor sadece ama evet güzel olurdu her gün Türkiye'de ev kirasını ödiyebilmek için günde 10 saat çalıp pek fazla hayatını yaşıyamadan ölmek yerine zombi virüsü ile macera yaşarken ölmek kulağa daha hoş geliyor. Biraz depresif bir yazı oldu sanki 😯 :D
Böyle bir şey olsaydı büyük ihtimalle hayatım Zombieland'de ki gibi olurdu. :D

Hayır, güzel olmaz. Çünkü gerçek hayat filmlerden ya da dizilerden oldukça farklıdır. İkinci bir nedense bu olaydan etkilenecek ve muhtemelen ölecek milyonlarca ve hatta milyarlarca insan arasında sen de, ben de olacağız. Yine de bu kadar zombilere meraklıysan ABD´ye gidip Uber sürücüsü olabilirsin. Şansın varsa aşağıdaki zombi teyze gibi birisiyle karşılaşabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm dünyada zombi virüsü çıksa güzel olmaz mı?

The Walking Dead izliyorum.

IMG_20210524_062937.jpg

Ben de izliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şaka maka güzel olabilirdi. Yaşamımızın pek bir amacı yok şu sıralar. Zombi virüsü çıksaydı en azından hayatta kalmak, dünyayı eski haline getirmek gibi amaçlarımız olur; ayrıca akademik kariyer dertlerinden de kurtulurduk. Tabii bunun yanında sevdiklerimiz zombiye dönüşebilir ve biz de onları öldürmek zorunda kalabilirdik... E gülü seven dikenine katlanır.

Geri
Yukarı