Tüm emeğim çöpe gitti

Herkese çok teşekkür ederim. Sildiğimden beri kendime kızıyorum, sizden destek almak çok iyi geldi. Hepinizden Allah razı olsun.
Videonuz biraz buna benzemiş:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet. MYY ile sohbetim vardır. Mert'ten önce böyle bir video paylaşmıştım. Sonradan tutunca devamını da getirmiştim ama gitti işte.
İlk video için fazla riskli bir içerik olmuş. Dikkat edin kendinize:D.
Sildiğim kanalda kaba dil içeren videoları silmeden önce başıma bir şey gelmediyse şuan da pek gelmez gibi duruyor. Dikkat şart. 👍👊

Videolarınızı yedekleyeceğim sakın silmeyin bu kanalı. :)
Hahaha. YouTube ile ilgili bir karar vermeden önce 40 kere düşüneceğimden emin olabilirsiniz artık 😂 .
Mesut Özil transfer olduğunda çakma Mesut Özil videoları paylaşmıştım. Günlük 500 izlenen kanal bir saatte 600 izlenmişti. Hey gidi stretejik pazarlama dehası paylaşım yaptığım günler heyy. 😂 O günün sabahı kendimi PewDiePie kadar izlenmiş gibi hissediyordum. Aslında güzel anılar bunlar.

Dosya Ekleri

• 1 Saatte 600 İzlenme İspatım .PNG
    1 Saatte 600 İzlenme İspatım .PNG
    36,5 KB · Görüntüleme: 43
Hahaha. YouTube ile ilgili bir karar vermeden önce 40 kere düşüneceğimden emin olabilirsiniz artık 😂 .
Mesut Özil transfer olduğunda çakma Mesut Özil videoları paylaşmıştım. Günlük 500 izlenen kanal bir saatte 600 izlenmişti. Hey gidi stretejik pazarlama dehası paylaşım yaptığım günler heyy. 😂 O günün sabahı kendimi PewDiePie kadar izlenmiş gibi hissediyordum. Aslında güzel anılar bunlar.
İşte bunlar hep üstün zeka örneği. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı