Tüm GTX 1660 Ti sistem ve ekipmanlar ne kadara satılır?

ArdaM

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Merhaba, bu yılın sonunda üniversiteye geçeceğim ve büyük olasılıkla şehir dışında bilgisayar mühendisliği okuyacağım. Dolayısıyla güzel bir dizüstü bilgisayar almam gerekecek. Muhtemelen yurt ortamında olacağım için masaüstü setupımı götüremem. O yüzden hepsini satmayı, parayı dövizde tutup yazın üstüme ekleyerek bir laptop almayı düşünüyorum. Aşağıdaki özelliklere sahip sistemimi ve ekipmanlarımı kaçar TL'den satabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Kasa:
Gamepower Wraith ARGB kasa + 500W PSU.
MSI GTX 1660 Ti Ventus XS ekran kartı.
Ryzen 5 2600 işlemci.
MSI B450M-A Pro Max anakart.
2x8 GB XPG Gammix D30 3200MHz RAM.
Hepsi son derece sağlıklı durumdadır, yalnızca kasanın yan camında çizikler var ve ARGB ampüllerden biri çalışmıyor.

Ekipmanlar:
AOC 24G2U monitör.
Furylevel Y1 klavye.
Rampage Fury X kulaklık.
Rampage Drop Plus kulaklık.
SteelSeries Rival 110 mouse.
SteelSeries QCK medium mouse pad.
Ekipmanların tümüne iyi bakılmıştır, hepsi sorunsuz çalışır, kulaklık pedleri dışında kozmetik hasar yoktur.

Acelem yok. Aşağı yukarı yaza kadar vaktim var, yavaş yavaş değerinde satmayı tercih ederim. Öyle ne kadar eder dersiniz?
Hocam o zaman ayrı satmayı düşünebilirsiniz. Onun dışında yaza kim ölür (!) kim kalır bilemeyiz . ( Ekonomik anlamda)

Ayrı satmayı düşünürseniz de dediğim gibi sarı sitedeki ilanlara göre bir fiyat belirleyebilirsiniz :) Ayrı satınca daha iyi bir fiyata satılacağını düşünüyorum.

Bu arada kesinlikle piyasaya benden çok daha hakim arkadaşlar vardır , onların fikirlerini almakta fayda var.

Hocam o zaman ayrı satmayı düşünebilirsiniz. Onun dışında yaza kim ölür (!) kim kalır bilemeyiz . ( Ekonomik anlamda)

Ayrı satmayı düşünürseniz de dediğim gibi sarı sitedeki ilanlara göre bir fiyat belirleyebilirsiniz :) Ayrı satınca daha iyi bir fiyata satılacağını düşünüyorum.

Bu arada kesinlikle piyasaya benden çok daha hakim arkadaşlar vardır , onların fikirlerini almakta fayda var.
Anladım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı