Tüm Markaların Technopat'ta Hesabı Olsun

Olabilir. Ama sadace yurtdışı üzerinden alabilmemiz can sıkıcı. Tek tük N11.com'da falan ilanlarını görüyorum. Türkiye pazarına daha çok değer vermeli. Garanti ve satış sonrası durumlarını düzeltirse Türkiye'de iyi iş yapar bence.

Firmalar başvuru yaparak resmi hesaplarını açabilirler. Bunun için birinci kuralımız zaten kendi ürünlerini anlatırken rakip ürünler hakkında yorum yapamayacakları. Buna uyan markalar Sosyal'de mevcut. Diğerleri de bu kurala uyduğu sürece gelebilir.

Vatan zaten gelip burada boş yere marka kötülerse cevabı verilir :)

Burada kurallar sadece üyeler için değil, markalar için de geçerli. CM bile Türkçe uyarısı alabiliyor :) Böyle bir durumda başka marka kötüleme doğrudan uyarı sebebi. Buna müsade etmiyoruz :)

Biz buradayız arkadaşlar. Elimizden geldiğince tüm Technopat üyelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. İhtiyacı olan arkadaşlara yedek parça sağlıyoruz. Ürünlerimizi öneriyoruz. Tabii ki sadece öneri ile kalıyoruz ve tüm kurallara uymaya çalışıyoruz.

Biz buradayız arkadaşlar. Elimizden geldiğince tüm Technopat üyelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz. İhtiyacı olan arkadaşlara yedek parça sağlıyoruz. Ürünlerimizi öneriyoruz. Tabii ki sadece öneri ile kalıyoruz ve tüm kurallara uymaya çalışıyoruz.
Ben bir parça arıyorum aslında ama maalesef Türkiye'de bulamadım.
Alıcı - AM4 Braket

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı