Technopat'ta yerim olsun istiyorum

kurabiyeed

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sevgili Technopat Sosyal topluluğu, yaklaşık 2 haftadır günde en az 2 defa Sosyal'de dolanıyorum ve buranın ortamı çok hoşuma gidiyor, yani nasıl deyim size, hiç tanımadığınız insanlar ile samimiyet kurabiliyorsunuz bu benim çok güzel bir şey. Hatta geçenlerde @OldButHalil kardeşimize bir kıza açılmak konusunda yardımcı olmuştuk, bu olaylar gerçekten beni çok mutlu ediyorum ama kafamda bir soru var, sosyal de çevremi nasıl genişletirim ve hechopat kilopatlar nedir ve onlar nasıl yükseltiliyor bunları çok merak ediyorum. Ya da ne bileyim, sosyal de daha neler yapılabilir bunların cevabını sizden dört gözle bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sevgili Technopat Sosyal topluluğu yaklaşık 2 haftadır günde en az 2 defa sosyal de dolanıyorum ve buranın ortamı çok hoşuma gidiyor yani nasıl deyim size hiç tanımadığınız insanlar ile samimiyet kurabiliyorsunuz bu benim çok güzel bir şey hatta geçenlerde @OldButHalil kardeşimize bir kıza açılmak konusunda yardımcı olmuştuk bu olaylar gerçekten beni çok mutlu ediyorum ama kafamda bir soru var sosyal de çevremi nasıl genişletirim ve hechopat kilopatlar nedir ve onlar nasıl yükseltiliyor bunları çok merak ediyorum ya da ne bileyim sosyal de dahad neler yapılabilir bunların cevabını sizden dört gözle bekliyorum.

Rütbeyi kafana takma. Kimseyi rütbesine göre yargılayan yoktur (umarım). Birilerine yardım et, kimseye kötü davranma. Bir de, bol bol @Beypazarı Maden Suyu iç.

Bunu beypazarı içerlen okumam peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı