Tüm oyunlar hata vermeden oyundan atıyor

Dserthat

Femtopat
Daha fazla  
İlk defa yaşamaya başladım bu sorunu. Yazılımsal olduğunu düşünüp format attım ama yine aynı şeyi yaşamaya başladım.

Daha sonra internetten araştırdım ve bu sitede onay günlüğünden rapor istediklerini gördüm. Bende olay günlüğünü açtım ve application 1000 hatası olduğunu gördüm.

Orjinal/korsan hiç fark etmiyor. Tüm oyunlarda var bu hata. Üstelik ilk defa page fault mavi ekran hatası aldım. Ama sadece 1 kez. Mavi ekran hatası tekrarlamıyor ama oyunları oynadıktan 10-20 dakika sonra hiç hata vermeden atıyor.

Format attıktan sonra tekrar devam edince aynı şey donanımsal bir sorun gibi geldi ama ben yine de pek ihtimal vermiyorum. Durduk yere hasar görmesi saçma. 2019'da toplamıştım PC'yi...

Sizce ne yapmalıyım?
İnternette başka yerlerde gördüğüm tavsiyeler üzerine sfc/scan yaptım. Bir kaç bozuk dosya buldu düzeltti.
Yarım saat ets 2 oynadım herhangi bir atma olmadı. Şimdi başka oyunlarda da deniyorum.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar da deneyebilir. Çözüldü galiba.

Son düzenleme:
İlk defa yaşamaya başladım bu sorunu. Yazılımsal olduğunu düşünüp format attım ama yine aynı şeyi yaşamaya başladım.

Daha sonra internetten araştırdım ve bu sitede onay günlüğünden rapor istediklerini gördüm. Bende olay günlüğünü açtım ve application 1000 hatası olduğunu gördüm.

Orjinal/korsan hiç fark etmiyor. Tüm oyunlarda var bu hata. Üstelik ilk defa page fault mavi ekran hatası aldım. Ama sadece 1 kez. Mavi ekran hatası tekrarlamıyor ama oyunları oynadıktan 10-20 dakika sonra hiç hata vermeden atıyor.

Format attıktan sonra tekrar devam edince aynı şey donanımsal bir sorun gibi geldi ama ben yine de pek ihtimal vermiyorum. Durduk yere hasar görmesi saçma. 2019'da toplamıştım PC'yi...

Sizce ne yapmalıyım?
İnternette başka yerlerde gördüğüm tavsiyeler üzerine sfc/scan yaptım. Birkaç bozuk dosya buldu düzeltti.
Yarım saat ETS 2 oynadım herhangi bir atma olmadı. Şimdi başka oyunlarda da deniyorum.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar da deneyebilir. Çözüldü galiba.

Merhaba
Bu konudaki (Sistem oyunlarda hata vermeden oyundan atıyor) yazdigim cozumleri deneyiniz.

Geri
Yukarı