Tüm oyunları Steam'den alma bağımlılığı

Matmelox

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tek bende mi böyle bir sıkıntı var bilmiyorum ama ben Epic Games'ten ne bedava verilirse verilsin yine de açıp oynamıyorum bile. Oynamak istemiyorum. Crack oyun oynamaktan farkı yok gibi geliyor. İyi bir arayüz olmayınca bedava verilen oyun sevdıgım bır oyun olsa bıle Steam'den almak her zaman daha cazıp gelıyor. Cyberpunk'u Epic'ten 100 TL'ye almak varken 200 vermek saçma şekilde daha çok hoşuma gidiyor.

Arkadaşlar tek bende mi böyle bir sıkıntı var bilmiyorum ama ben Epic Games'ten ne bedava verilirse verilsin yine de açıp oynamıyorum bile. Oynamak istemiyorum. Crack oyun oynamaktan farkı yok gibi geliyor. İyi bir arayüz olmayınca bedava verilen oyun sevdıgım bır oyun olsa bıle Steam'den almak her zaman daha cazıp gelıyor. Cyberpunk'u Epic'ten 100 TL'ye almak varken 200 vermek saçma şekilde daha çok hoşuma gidiyor.
Bende de aynı şey var ama ben gayet mutluyum. Siz de mutlu olun bence bu durumdan. Epic de verilen oyunlara crack gözüyle bakmıyorum ama Epic Games'den hiç bir oyun almam. Çünkü arayüzünden nefret ediyorum ve Steam'de saniyede 3 MB indiriyorsam Epic'de 1.5 MB oluyor.

Aynı durumdayım hocam. Geçen Far Cry 5 ve New dawn oyunlarını Epic Games'ten aldım sonra iade edip Steam'den aldım :)

Gta Vice City'i bile Steam'den aldırır. Var böyle bir hastalık.

Ben tarafsız olmaktan yanayım. Ne kadar ara yüzü çöp, gelişmemiş bir platform olsa da beleş oyun veriyorsa ya da alacağım oyunu uygun fiyata getiriyorsa Epic'i tercih ederim. Ben de sevmiyorum, crack oynar gibi bir hissiyatı var, ekran görüntüsü bile alınamıyor ama bazen o kadar uygun fiyata geliyor ki oyunlar kaçırmak istemiyorum.

Bende belki günün birinde Steam’in bu alandaki tekeli yıkılır umuduyla bir çok oyunumu Epic’ten alıyorum. Ara ara güzel oyunları ücretsiz vermeleri sürekli irili ufaklı oyunları ücretsiz yapması falan bizlere ulaşmaya çalışıyorlar ve ben açıkçası bu duruma kayıtsız kalamıyorum. Arayüz konusunda neden bu kadar muhafazakar olduğunu anlayamıyorum insanların. İndirme hızı bakımından Steam daha iyi olabilir ama bu gayet normal zaten çünkü steam çok uzun yıllardır bu işi yapıyor. Bence takılmayın nerede daha ucuz ise oradan alışveriş yapın.

Arayüz leş, topluluk desen yok, indirme hızı berbat, sırf mağazaya girmek için 3 dakika beklediğim bir platformdan ben de alışveriş yapmazdım, yapmıyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı