Tüm programlar durduruldu hatası veriyor

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Benim PC'm artık eski zaten ama 1 yıl daha ayakta tutmaya çalışıyorum:) PC'm artık tüm programları durduruluyor, mesela Windows tuşuna basıyorum klavyeden hemen Windows gezgini durduruldu diyor. Zoom'a tıklıyorum connecting ekranında donuyor ve canlı derste mikrofonu açınca sesler donuyor sanki oyundaki hata sesleri gibi sesler geliyor. Ha bir de bir dosyaya sağ tık yapınca seçeneklerin açılması 2 saat sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim PC'm artık eski zaten ama 1 yıl daha ayakta tutmaya çalışıyorum:) PC'm artık tüm programları durduruluyor, mesela Windows tuşuna basıyorum klavyeden hemen Windows gezgini durduruldu diyor. Zoom'a tıklıyorum connecting ekranında donuyor ve canlı derste mikrofonu açınca sesler donuyor sanki oyundaki hata sesleri gibi sesler geliyor. Ha bir de bir dosyaya sağ tık yapınca seçeneklerin açılması 2 saat sürüyor.

Sisteminiz nedir?

Dosya Ekleri

• 20210301_094023.jpg
    20210301_094023.jpg
    157,8 KB · Görüntüleme: 43
  • 20210301_094001.jpg
    20210301_094001.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 41
  • 20210301_093954.jpg
    20210301_093954.jpg
    129,5 KB · Görüntüleme: 42
  • 20210301_093933.jpg
    20210301_093933.jpg
    135,1 KB · Görüntüleme: 45
Bu terslikte bir işlik var.
Bu sistemde kasmaması gerekir.
O zaman bakım taym!
Kaspersky Free ile tarat (TAM TARAMA) (taramadan önce Rkill kullan, link şurada)
İstersen Kaspersky Internet Security sürümünü deneme sürümü olarak da deneyebilirsin.
Arama yerine %temp% yaz ve içindekileri sil (temp içindekileri değil).
%appdata% içinde eski programların kalıntıları olabilir onları sil (eğer hepsini silersen, hala kullandığın programların ve oyunlarının bütün save ve configlerin gider).
Disk birleştirme yap (SSD kullanmıyorsan).
Gereksiz programları sil.

Bu terslikte bir işlik var.
Bu sistemde kasmaması gerekir.
O zaman bakım taym!
Kaspersky Free ile tarat (tam tarama) (taramadan önce rkill kullan, link şurada)
İstersen Kaspersky ınternet Security sürümünü deneme sürümü olarak da deneyebilirsin.
Arama yerine %temp% yaz ve içindekileri sil (temp içindekileri değil).
%Appdata% içinde eski programların kalıntıları olabilir onları sil (eğer hepsini silersen, hala kullandığın programların ve oyunlarının bütün Save ve Config'lerin gider).
Disk birleştirme yap (SSD kullanmıyorsan).
Gereksiz programları sil.

Sadece Windows'ta hiçbir program açık değilken kasmıyor. Mesela resim açıyorum durduruldu veriyor Zoom geliyor durduruldu diyor, dosyaya sağ tıklıyorum ve klavyeden Windows tuşuna basıyorum ve Windows gezgini durduruldu diyor.

Sadece Windows'ta hiçbir program açık değilken kasmıyor. Mesela resim açıyorum durduruldu veriyor Zoom geliyor durduruldu diyor, dosyaya sağ tıklıyorum ve klavyeden Windows tuşuna basıyorum ve Windows gezgini durduruldu diyor.
Sen benim bakımı yap önce.
Bence virüs var.
Edit: aklıma gelmişken yazayım, hepsinden sonra bilgisayarı yeniden başlat ve CMD (yönetici olarak aç) içinde sfc /scannow yaz.
Eğer hiç bir şey yapamıyorsan bunu ilk yap

Sen benim bakımı yap önce.
Bence virüs var.
Edit: Aklıma gelmişken yazayım, hepsinden sonra bilgisayarı yeniden başlat ve CMD (yönetici olarak aç) içinde sfc /scannow yaz.
Eğer hiçbir şey yapamıyorsan bunu ilk yap.

Sadece Kaspersky yapsam olmuyor mu? Tüm temp dosyasını verdim zaten (uyarı verenler hariç)

Geri
Yukarı