Tüm vücüda ağda yapılır mı?

Merhaba, benim vücüdum aşırı kıllı öyle böyle değil Orman Bakanlığı el koyar görse. Bende tüm vücuduma ağda yapmak istiyorum. Sert veya çok çıkarır mı? 14 yaşındayım bu arada
Genital bölge haricinde yapabilirsin fakat acıtır.

Merhaba, benim vücüdum aşırı kıllı öyle böyle değil Orman Bakanlığı el koyar görse. Bende tüm vücuduma ağda yapmak istiyorum. Sert veya çok çıkarır mı? 14 yaşındayım bu arada
Ama önerim acıtsa da epilasyon yaptırman ailenden izin alıp. (Kaş ve Bıyık bölgesinde de dikkatli olur eğri yaparsan çok garip bir görüntü oluyor)

Hocam lazeri bende istiyorum, fakat belirli bir yaşı doldurmak lazımmış.
Acıttığı ve yara yapabileceği için büyük ihtimal. Buz lazer epilasyon yaptırabilirsin. Acısız ve ağdadan daha iyi normal epilasyon kadar iyi mi tam bilmiyorum ama yine de acısız bir yöntem. 16 yaşında epilasyon yaptırmış biri olarak bi süre sonra neredeyse kıl çıkmıyor acısına dayana bileceksen yaptır.

Acıttığı ve yara yapabileceği için büyük ihtimal. Buz lazer epilasyon yaptırabilirsin. Acısız ve ağdadan daha iyi normal epilasyon kadar iyi mi tam bilmiyorum ama yine de acısız bir yöntem. 16 yaşında epilasyon yaptırmış biri olarak bi süre sonra neredeyse kıl çıkmıyor acısına dayana bileceksen yaptır.
Peki epilasyon yapınca tüy tekrar ve kalın çıkıyor mu?

İnternette okuduğum kadarıyla sakal, bıyık tarafına yapılmamalı. Çünkü onlar diğer vücut kılları gibi değilmiş.

Diğer taraftan, diğer bölgere yaparsan sert çıkmıyor ve gürde çıkmıyor. Seyrek çıkıyor.

Yapılır mı bilmiyorum ama bol acılı olacağı kesin, tüy dökücü krem kullanın bence. Daha geçen amazonda tüy dökücü bakarken şu ürüne denk geldim:

https://www.amazon.com.tr/Veet-Özel-Bölgeler-İçin-Dökücü/dp/B09VQ8HLRK/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=70NEJM94YONY&dib=eyJ2IjoiMSJ9.lvl2PrJTojQb3lTZsPbxxQo4rReqNPzQy3whYbm7sVZ5hEibBCov2rhj2s3y1EexO0-iSt9zc0i3oOvbPX4YvpsawcNZ1W3nsGgC1v0MKAxFYIY58H7o_buA-Unnr7EjzBFKcuf6R6XUDv6rQpY1cXI1w6B6EZfJ1_-QkDAvGDS8Pb5dZqEdl8jutj6cEDfTyuSMkBVtg74zIVuvkqHyUEOeWI1VyGORwZ5VlqasTlSa10XICXi3Q6wBAYGlBhhf6bsEgWdM3DaeGHFkhOqf52Q1f7NgisUxFQrtfJLZAUU.tUOEmjsIEzWWH4ldn6FAbkELKbJMunWqpF2LeeaqzDI&dib_tag=se&keywords=Tüy+dökücü&qid=1709897302&sprefix=tüy+dökücü%2Caps%2C162&sr=8-7

Merhaba, benim vücüdum aşırı kıllı öyle böyle değil orman bakanlığı el koyar görse. Bende tüm vücuduma ağda yapmak istiyorum. Sert veya çok çıkarır mı? 14 yaşındayım bu arada.

14 yasında ne bu kıl merakı hocam, bırak cıksın ne olacak insanız sonucta.

Yeni konular

Geri
Yukarı