Türk - Alman, Gebze teknik ve İTÜ KKTC üniversiteleri nasıldır?

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Türk alman üniversitesi inşaat, Gebze teknik makine ve, İTÜ KKTC üniversitelerinden birini düşünüyorum. Bu 3 üniversitenin birinde okuyan veya yakını olanlara bana kampüsü, imkanları, eğitimi hakkında bilgi verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostum! 2018 yılında Türk-Alman Üniversitesi'ni kazanmış yakın arkadaşım, 2 yıl içinde zorunlu Almanca hazırlığını vermediği için Marmara üniversitesine gitmek zorunda kaldı. Başka birkaç kişiden de Tau'nin Almanca hazırlığının çok zor olduğunu duymuştum. Tercih yaparken bu hususu da göz önünde bulundurmak isteyebilirsin. Bol şans!

Makine zor, gebze teknik ekstra zor. İlgin yoksa önermem. Ama gebzeden mezun olduktan sonra iş bulman daha kolay.

Dostlar Türk alman üniversitesi inşaat, Gebze teknik makine ve, İTÜ KKTC üniversitelerinden birini düşünüyorum. Bu 3 üniversitenin birinde okuyan veya yakını olanlara bana kampüsü, imkanları, eğitimi hakkında bilgi verebilir mi?
Geç ama yazayım; İş istiyorsan Gebze'den iyisi yok. Ama ne kampüs ne de başka bir şeye sahip değil Gebze. Bir defa, gebze de bile değil. Kocaeli'nin Çayırovasında. Buralarda gerçek anlamda hiçbir şey yok ve serseriden geçilmez. Yine de üni çok kaliteli, onu belirteyim.

Geri
Yukarı