Türk dizi tarihi - Eleştiri

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam Salih mermiye taş atar ama rokete mermi atmak nasıl bir yetenek :D
Ama Samanyolu dizilerini çok severdim keşke kanal kapanmasaydı.

Türk kanallarında en fazla izlediğim şey sanırım Cartoon Network'tu annem zorla yaprak dökümü açıp izletiyordu sonra diyordum "Ne saçma diziler bitmek bitmiyor" Hala devam ediyor bu sistem ve Yaprak dökümü kitabını okuduktan sonra Diziyle ne alakası var dedim.
Bir Türk Yönetmen parayı düşünsün tamam ama sen kendi düşüncelerini katıp Türkiyeyi eleştiren bir kitabı aşk dizisi yaparsan pardonda senin...

Böyle saçmalıkları izlediğim için kendimden utanıyorum :)

Diziler sacma olmamak ya da kisa surmek zorunda degil. Elbette bu noktalarda elestirebilirsiniz ama bunu dikte edemezsiniz.
Sen izlemezsin, ben izlemem onlar da yok olur gider. Var olduklarina gore ve sacmalik devam ettigine gore demek ki hedef kitle sen ve ben degiliz. Tadini begenmedigimiz yemegi seven insanlara da laf soylemeye pek hakkimiz yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı