Türk dizi ve film tarihinin en karizmatik oyuncusu kimdir ?

Sizce türk sinema ve dizi tarihinin en karizmatik, en baba karakterini canlandıran oyuncu kimdir?

Benim fikrim

Haluk Bilginer-Kenan Birkan
Necati Şaşmaz-Polat alemdar
Zafer Ergin- Mehmet karahanlı
Cüneyt Arkın-Malkoçoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ-Sekiz Ramiz Karaeski
Kenan İmirzalıoğlu-Ezel Bayraktar
Ufuk Bayraktar-Ramiz Karaeski
Tuncel Kurtiz-Ramiz Karaeski
Mehmet Akif Alakurt-Marazali
Oktay Kaynarca-Süleyman Çakır

Yok artık, Laz Ziya yok!

En baba ile en karizmatik ayni anlamda degil ki. Ama her ikisini de canlandirabilen kivanc tatlutug var diyebilirim. Karizmatik olarak kerem bursin var ve bence en iyi erkek oyuncu diyebiliriz kendisine.

En baba ile en karizmatik ayni anlamda degil ki. Ama her ikisini de canlandirabilen kivanc tatlutug var diyebilirim. Karizmatik olarak kerem bursin var ve bence en iyi erkek oyuncu diyebiliriz kendisine.

Ciddi misin ?
Kerem Bürsin bi tek bana mı itici geliyor ya :) Bunu sadece Can Feda filmine göre söylüyorum ama bana oyunculuğu kötü gelmişti duraksayarak konuşuyor ve o ruh halini, duyguyu yansıtamıyor bence

Ciddi misin?
Kerem bürsin bir tek bana mı itici geliyor ya :) bunu sadece can feda filmine göre söylüyorum ama bana oyunculuğu kötü gelmişti duraksayarak konuşuyor ve o ruh halini, duyguyu yansıtamıyor bence.

Şu sen çal kapimi dizisinde ki yaptigi rolden bahsediyordum. Bir de gunesi beklerken diye bir dizide oynamisti baska oynadigi yeri falan gormedim cunku aman aman bir Türk filmi veya dizisi izleuen birisi degilim ama sen cal kapimi tum Türk dizilerine tas cikartabilir bence.

Geri
Yukarı