Türk halkının Kore düşkünlüğü nedendir?

Ergence davranmayın. Evet, bazısı var ki gerçekten anime izlememesi gerek ama beş parmağımın beşi de aynı değil. Bu kadar baskıcı olmayın, anime düşmanlığının hiçbir anlamı yok.

Amerika'nın asyadaki platformu oldugunu düşündügüm ülkedir.
Doğru. Kore, Japonya ve Tayvan. Üçü de ABD'nin Uzak Doğu'daki uydu ülkeleri.

Kore hayranlığı savaştan kaynaklı. Benim dedem de Kore gazisi mesela. Devasa bir Kore hayranlığım yok ama birçok alanda gelişmiş bir ülke olduğu için seviyorum.

Savaştan dolayı Korelilerin Türklere genel olarak sadıklık göstermesi hoşuma gidiyor, oysaki biz zırf NATO için yardım ettik. Bu, Korelilerin seviyesini gösteriyor. Ona bakarsak Araplara kendimize yapmadığımızı yaptık ama...

Bazısı müziğine hayranlık duyar, bazısı sinemasına, bazısı yemeklerine, bazısı kızlarına...

Her ne kadar özenti bir toplum olsalar da yaptıkları işler hayranlık uyandırıcı durumda. Her türlü sektörde zirveye oynayacak markaları var şu anda: Samsung, Hyundai, Kia, LG...

Aklınıza gelen korecanlık kısmı da gayet normal. Daha önce One Direction ve Justin Bieber hayranlığı varken şimdi de bunlar çıktı ortaya.

Yüzünde 62 ton makyaş ile gelen, saçı peruk olan, boyu kısa, normal halleri tipsiz olmasından başka özelliği yok. Japon'larda kısa ama şahsen daha tatlı bir görünüşü var. Tatlılıktan kastığım korelilerin oyuncak ayı gibi durması değil.

Gerçekten yorumlarınızı merak ediyorum, Kore'nin abartılacak bir şey olmayıp sadece Amerika'nın asyadaki platformu oldugunu düşündügüm ülkedir.

Ben nefret ediyorum Kore'den Çin güzelde.

Ben korelilere değil de Japon'lara sevdalıyım ama Kore de bts ve Black pink gibi gruplar yüzünden bayağı popülerleşti.

Ultra çok önemli not: O profil fotoğrafını can sağlığın için bütün animeciler adına kaldırmanı öneriyorum.

Profil resme uyumlu.

Savaş görmüş nesil Türkleri seviyor. İş çıkış saatinde taksi bulamıyoruz diye bir amca yolları kesti bizim için. Gençler genel anlamda kültürlüler ama fazla noodle tüketiliyor:) Japonlara tercih edilir. Gitmeden, tanımadan hayran olanlara lafım yok. Ergenlikte sanatçılara aşık olan tipler gibi değerlendirmek lazım.

Geri
Yukarı