Türk insanının en çok sevdiği markalar

Çok satılan, çok sevilen demek değildir ki. Casper'ın yaptığı satışı biliyoruz hepimiz. İyi veya kötü. Türk halkı para veriyor sonuçta bu markaya. Bu güne kadar sadece Casper Mouse kullandım. 2009 yıllarıydı galiba... Adamlar sonuçta bu bilgisayarı satarken 2 GB ekran kartı var sözünü kullanıyor. Tabi doğal olarak satıyor. Zaten Evkur gibi mağazaların kontrat imzalatmaları kredi kartı olmayan vatandaşların bu markayı seçmesinde önemli bir faktör oluyor...

Yukarı da gerçeklerden bahsettim biraz. Casper'a para vermiyorsunuz siz bildiğiniz elinizle çöpe atıyorsunuz. Ben nefret ediyorum mesela. Turkcell'miş... :D Tamam çekim gücü biraz daha iyi olabilir ama sevdiğimiz falan yok yani. Liste baştan sona saçma. Habertürk'müş :D

Casper'ın sağda solda reklamları olmasının, gazetelerin arasına koyduğu reklamların bile etkisi var. Forumlarda takılmayan insanların bildiği bilgisayar markası sınırlıdır zaten.

Hort
Önceden aldığım ve uzun yıllar boyunca bozulmayan markalara güvenirim. Mesela 7 yıl önce aldığım Logitech hoparlör ve kulaklık hala sağlam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı