Türk kadınlarının kendini bir şey sanması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 kelimeyi yan yana koyamayan ömründe erkeklerle iletişim kuramamış kadınların sweetlerinin arka kısımlarını kaldırıp kalçalarını göstermeye çalışmasını çok saçma buluyorum.

Ben destekliyorum. Güzel görüntü.

yalnizerkekler.net kapanmış da tüm inceller buraya doluşmuş gibi duruyor konu. Burada yazılanların çoğu tüm dünya ülkelerinde ve kadınlarında da var mevzuyu sırf Türk kadınlarına indirgereyerek günah keçisi yaratmak yersiz.
Hiçbir varlık hatasını kabul etmez, her zaman neden olabilecek bir kavramı bulma arayışındadır.

Çok komiksiniz ya. Bu şey gibi "Ben faşist değilim, ama zencilerden nefret ediyorum" diyenler olur ya. Beyin ölümü gerçekleşmişir.

"birçok aptalca hareket yapmasını"

"kadınların sweetlerinin arka kısımlarını kaldırıp kalçalarını göstermeye çalışmasını"

Son olarak şunları demesi yok mu;

"Umarım benimle aynı görüşte olan insanlar vardır. (kadınlara karşı bir kin ya da nefretim yoktur sadece olağan dışı bir durumu kendi açımdan izah ettim katılmayan kişiler saygı çerçevesinde yorum yapsınlar 🙏)"

Seninle aynı görüşte değil, aynı toxiclikte olan birileri olur ancak. Çünkü sen bir insanın kalçalarını göstermeye çalışmasını kendine göre değerlendirip nitelendirmeye çalışıyorsun. Birisi gelse senin giydiğin pantolonuna laf etse ne olur mesela? Tabii ama sen ahlaklısın "ben kalçalarımı göstermiyorum" demeye hakkı doğurdun kalçalarını gösteren bir insanı yadırgayarak. Sonra bu ülke neden gelişmiyor. Çünkü cinsiyet ayrımı her yerde yapılıyor. Bu konuşulacak bir konu değil, mantıksız. Kalçasını göstermesinden önce sana batacak çok ahlaksızlıklar olmalıydı. Mantıklı olsan zaten kadın-erkek karşılaştırması yapmadan ahlaksızlığı ya da saçma olan genel şeyleri konuşurdun. Bir tarafı hedef almak zorundasınız ama, çünkü kendi saçmalığınızı ancak bu şekilde örtbas edebilirsiniz kendinizce. Hadi iyi eğlenceler kibar beyfendi.

"Olağan dışı" diyor, dikkatinizi çekerim xD Bu tür yaklaşımları hangi akıla hizmet edenlerin ağzına aldığını aklı başında olan insanlar bilirler. Biz de o zaman rahatsız olduğumuz her şeyi "olağan dışı" olarak kaydedelim. Güzel taktikmiş. Bir kalçadan rahatsız olanda ne bileyim : )

yalnizerkekler.net kapanmış da tüm inceller buraya doluşmuş gibi duruyor konu. Burada şikayet edilenlerin çoğu tüm dünya ülkelerinde ve kadınlarında da var mevzuyu sırf Türk kadınlarına indirgeyerek günah keçisi yaratmak yersiz.

Hayır bir de özellikle kadınları ilgilendiren dönemlerde böyle ortaya fırlayıp kibar taklitleri yaparak haraket etmeleri yok mu. "Aptalca" diyor, sonra kendisi ile aynı fikirde(!) olmayanları saygıya davet ediyor. Bunun nesi fikir yani. İnsanda ki üslubun iki cümleyi bir araya getirmeye çalışarak kullanmaya ıkındıkları dilden ibaret olduğunu sanıyorlar. Bakınız numunelik bir örnek;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bir kız sana bir şey yaparsa bir erkeğe ne yapacaksan aynısını yap.
Bu gerçek feministlik oluyor.

Cinsel açlığın olduğu ülkede olması normaldir.
Kafaya çok takmamak gerekir.
Zaten Türk kızları hep şımarıktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı