Türk kızları ile diğer kızlar arasındaki fark nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Forum hareketsiz bari merak ettiğim bir konuyu sorayım.
Hep Türk kızları anlatılırken trip atar deniyor diğer kızlar ne yapıyorda Türk kızlarından ayırıyor.
Şunu yaşadım ben.
Türk kızına okulda iken konuştuğumda ertesi günlerde konuş cevap vermiyor. İnternete de aynı konuş cevap vermiyor ne sanıyor bunlar kendini batı ile doğu kültürünün sentezi mi bunlar, bundan dolayı mı böyle?

Batı ile doğu arasında kalmış, abazan Türk erkeğinin her daim peşinde olacağını (ki öyle de) bildiğinden ve ülkede 250.000 fazladan abazan olduğundan ötürü elimi sallasam ellisi modunda olan burnu havada insan türüdür. Kezban deriz bunlara. Bu arkadaşlar Erasmus ile yurt dışına gidince fuck buddy'ler ile gününü gün eden kızları görünce mavi ekran verirler.

Şimdi birileri kızacak ama sözde gelenek ve göreneklerimizin de bunda çok etkisi vardır. Türk erkeği her çiçekten bal almak ister ama evleneceği kızın daha konulmamış olmasını ister. İki yüzlü bir mahluktur Türk erkeği de kısaca.

Belirli bir yaşı geçince kendini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Ama kot kumaşı almaya güçleri yoktur nedense.
Recep abi'nin de dediği doğru, artık o kadar çok çiçekten bal almış ki millet, birinin eskisi birinin yenisi falan çıkıyor, işler karıştı yani.
Eski Türk filmlerindeki gibi değil.

Bizim lisede kız olmadığı için orayı yaşamadım.
Abi konuşmak veya yazmak bu kadar mı zor Türk kızı için?

Ya sizde gene "kız" var lan bizim okuldakiler velet lan velet bildiğin çocuk yaşıtlarım...

Bizde oda yoktu broo.
Genede hak edileceği gibi hitap edilecek kızlar var bence.

Konuda bi yorumum bulunsun kezbanlardan çeken bi erkek olarak. Söylemek istediğim çoğu şeyi söylemişsiniz, yerin dibine sokup çıkarmışsınız. Ama uğrunda geberilcek kızlarda var yani .

Bizim okulda derece sınıfındaki kızlara baktıkça ders çalışma isteği doğuyor içimde. Taş değil meteor resmen. Sonra alt katlara iniyorum kezban kızlar. Aslında tıraş olsalar güzel kızlarda işte... Türk kızlarına gelince çok yerli yersiz trip atarlar. 5 dk önce kıza mesaj attım.Bana hiç mesaj atmıyorsun demişti. Toplu mesaj mı bu diye trip atıyor şimdi. Yaranamıyorsun bizim kızlara. Mesaj atmazsan odun atarsan mal olursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…