Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 103B
Bunlar zaten Türklerin doğasında olan, herkesin bildiği şeyler değil mi?

Yok ya, bedava oyun aldın ya, ona güldüm.
Aslında değil. Birçoğu önceden yoktu. Özellikle en sıkıntılısı olan "biri yanlışsa diğeri daima doğrudur" tribi yeni denebilecek bir şey. Özellikle son birkaç yılda bunlar o kadar türedi ki.

Bunlar zaten Türklerin doğasında olan, herkesin bildiği şeyler değil mi?

Yok ya, bedava oyun aldın ya, ona güldüm.
Ve senin dediğin girişim de yanlış aslında. Bu sorunlu olaylar birçok yerde olabilen şeyler fakat bizim ülkede olan bu stres ve bu saçma duyguların kişiden kişiye sanki bağ varmış gibi aktarılması sorunu çok sıkıntılı. Bunu çözmek için de bu sıkıntıdan kurtulup kafalarını çalıştırmaları gerekiyor bu sonsuzluk demek işte. Kendilerini eleştirmeyi öğrenmeleri lazım.

Ben Steam'in buna ayar çekeceğini biliyordum ama 25 ülkenin kurunu kaldıracağını düşünemedim.

Neyse yarın benim ana diski 1 TB KC3000 ile değiştirip RTX 4070'i takıyorum. Sanki benim derdimmiş gibi gece vakti Steam konusuna 10 tane mesaj yazdık, bilgisayarda Steam bile yüklü değil .d

Yeni test videoları atarsın artık.

DLSS 3 ile akıyoruz gibisinden. :D

Ve senin dediğin girişim de yanlış aslında. Bu sorunlu olaylar birçok yerde olabilen şeyler fakat bizim ülkede olan bu stres ve bu saçma duyguların kişiden kişiye sanki bağ varmış gibi aktarılması sorunu çok sıkıntılı. Bunu çözmek için de bu sıkıntıdan kurtulup kafalarını çalıştırmaları gerekiyor bu sonsuzluk demek işte. Kendilerini eleştirmeyi öğrenmeleri lazım.
Sorun zaten o, kafa yok ki çalışsın.

O yeni gelen bir şey değil gibi geliyor aslında, ama neyse.
Eskiden bu kadar yoktu. Herkes(tabi yapanlar vardı ama şimdiki gibi %95'i falan değildi)hiçbir şeyi araştırmadan ortaya atlamıyordu çünkü durumları rahattı. Şu an herkes hiçbir bilgisi olmadan isyan etme derdinde. Kafasını herhangibir şeyle dağıtıp anlık mutlu olabilen insanın kısa süreli mutluluğuna bile kuduran bir duruma geldi toplum. Muhtemelen bunun sebebi rahatken hiçbir şeyi öğrenmeyince sıkıntılı bir duruma düştükten sonra ne yapacağını bilememekten kaynaklı. Ve bu durumunu sabitleyip kafasını yeni şeylere kapatan ve şimdiki duruma göre düşünmeye kapatan toplumu geri uyandırmak çok zor. Haksızken de kendini haklı sananlar en zor olanlar. Onlar olmasa belki bu kadar sorunlu bir durum olmazdı bile çünkü onlar toplumu direkt kaosa çekiyorlar. Haber kanalları ve siteleri için de aynı şey geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı