Türk Lirasının Dolar Karşısındaki Şahlanışı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birazcık gayret edin çalışın ülkeniz için ama yok olmaz kolayı var atın suçu hemen hükümete !

Beyaz bir at gibi şahlanıyor. Ne güzel şey...
Eeiiiüğhühğhühğhhh!

Eskiyi övdüğün zaman da açlık sınırının altındaydı. Şimdi daha yakın açlık sınırına. Rusyada Almanyada da asgari ücrete çalışan kirada kalıyorsa hepten batmıştır. Hiçbir şey bildiğin yok instagram sayfalarından aldıklarınla gelmişsin. Cahil misiniz nesiniz?

Savunduğun hükümet neyi değiştirdi peki ? Neyi güzelleştirdi 15 senede ?

Ya hala aynı şeyi tekrarlayıp duruyorsunuz arkadaşlar kıt mısınız? 3 mesajdır cevap verdim hala aynı şeyler yaşınız küçük herhalde beyniniz varsa anlamanız lazım her şeyi.

Eskiyi övdüğün zaman da açlık sınırının altındaydı. Şimdi daha yakın açlık sınırına. Rusyada Almanyada da asgari ücrete çalışan kirada kalıyorsa hepten batmıştır. Hiçbir şey bildiğin yok instagram sayfalarından aldıklarınla gelmişsin. Cahil misiniz nesiniz?

Edebinle konuş insanı çileden çıkarma.Yaşıma bak istersen.

Taptığın hükümet neyi değiştirdi peki ? Neyi güzelleştirdi ?
Hala soruyorsun git bak icraatlarına hangi hastaneler kuruldu neler yapıldı bana soracağına git bak anlatamayacağım kadar çok icraat var. En önemlisi kişi başı millu gelir eskiden 3000$ dı şimdi 10000$
Edebinle konuş insanı çileden çıkarma.Yaşıma bak istersen.
Çileden çıkarmazsanız beni ben de sizi çileden çıkarmam. Bir papağan gibi aynı şeyleri tekrarlamayı kesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı