Türk oyun markası Monster'ın el konsolunun görüntüleri ortaya çıktı

Kertaumaka

Hectopat
Önceden yaptığım haberde Türk oyun markası Monster'ın el konsolu çıkaracağını belirtmiştim İlhan Yılmaz attığı tweet ile el konsolunun görüntülerini bizimle paylaştı.
Türkiye'nin önde gelen oyun markalarından biri olan Monster, CEO'su İlhan Yılmaz tarafından yapılan açıklamayla, 2024 yılında kendi el konsolunu piyasaya süreceğini belirtti. Yerli teknoloji şirketi, oyun severlere yeni bir deneyim sunacak olan bu el konsoluyla oyun endüstrisinde iddialı bir adım atmaya kararlı görünüyor.
Monster'ın el konsolu, şirketin bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki tecrübesini bir araya getirecek. Henüz detayları paylaşılmayan konsolun tasarımı İlhan Yılmaz tarafından paylaşılan tweet sayesinde öğrenildi. Ürün global ve Türkiye pazarına hitap edecek şekilde olacak. Özellikleriyle ilgili merak uyandıran sorular, şirketin ilerleyen aylarda yapacağı duyurularla yanıt bulacak. 𝙄̇𝙨̧𝙡𝙚𝙩𝙞𝙢 𝙨𝙞𝙨𝙩𝙚𝙢𝙞 𝙒𝙞𝙣𝙙𝙤𝙬𝙨 𝙤𝙡𝙖𝙘𝙖𝙠𝙩ı𝙧 𝙞𝙘̧𝙚𝙧𝙞𝙨𝙞𝙣𝙙𝙚 𝙤𝙩𝙤𝙢𝙖𝙩𝙞𝙠 𝙤𝙡𝙖𝙧𝙖𝙠 𝙈𝙞𝙘𝙧𝙤𝙨𝙤𝙛𝙩 𝙎𝙩𝙤𝙧𝙚 𝙫𝙚 𝙎𝙩𝙚𝙖𝙢 𝙮𝙪̈𝙠𝙡𝙪̈ 𝙤𝙡𝙖𝙘𝙖𝙠 𝙉𝙞𝙣𝙩𝙚𝙣𝙙𝙤 𝙗𝙚𝙣𝙯𝙚𝙧𝙞 𝙗𝙞𝙧 𝙖𝙧𝙖𝙮𝙪̈𝙯 𝙮𝙖𝙥ı𝙡𝙖𝙘𝙖𝙠𝙩ı𝙧.
Daha fazla bilgi için takipte kalın!

1707682019895.jpg

1707682020547.jpg

Kerem Anıl

Son düzenleyen: Moderatör:
"bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki tecrübesi" yani sıfır. Zaten muadilleri ile aynı fiyata çıkartacaklar hatta Türk ürünü diye tanıtım yapıp daha pahalıya dahi satabilirler. Yazılımsal destek ve optimizasyon ile yürüyen bir konsol teknolojisini Monster'den alıp parasını çöp etmek isteyenler buyursun...

"Bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki tecrübesi" yani sıfır. Zaten muadilleri ile aynı fiyata çıkartacaklar hatta Türk ürünü diye tanıtım yapıp daha pahalıya dahi satabilirler. Yazılımsal destek ve optimizasyon ile yürüyen bir konsol teknolojisini Monster'den alıp parasını çöp etmek isteyenler buyursun...

Türkiye pazarı için özel fiyatlandırma yapmalarını bekliyorum.

Vita-Switch karışımı olmuş açıkçası görünümü ve tasarımı hoşuma gitti(retro duruyor) ama el konsolu bizim ülkede oldukça ufak bir kitleye hitap ediyor(her ne kadar bizim milletin ömrünün yarısını yol ve işte geçiyor olsa da). Cihazın donanımı ve fiyatı oranlı olursa neden olmasın?

"bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki tecrübesi" yani sıfır. Zaten muadilleri ile aynı fiyata çıkartacaklar hatta Türk ürünü diye tanıtım yapıp daha pahalıya dahi satabilirler. Yazılımsal destek ve optimizasyon ile yürüyen bir konsol teknolojisini Monster'den alıp parasını çöp etmek isteyenler buyursun...
Her şeye ... atan türden. Daha iyisini yapabiliyorsan çıkar üret. Bizim milletin sıkıntısı bu, her şeye ... atarlar sonrada neden ülke gelişmiyor diye ağlarlar.

Vita-Switch karışımı olmuş açıkçası görünümü ve tasarımı hoşuma gitti(retro duruyor) ama el konsolu bizim ülkede oldukça ufak bir kitleye hitap ediyor(her ne kadar bizim milletin ömrünün yarısını yol ve işte geçiyor olsa da). Cihazın donanımı ve fiyatı oranlı olursa neden olmasın?

Şu anda globale ve Türkiye'ye de hitap etmeye çalışıyorlar. Intel fuarında birkaç laptopun olduğu kısımda kendi laptoları da var.

Geri
Yukarı