Türk oyun markası Monster'ın el konsolunun görüntüleri ortaya çıktı

@Blackrawen iyi de o zaman hiç ürün çıkartmayalım mı hocam? En azından yapan birileri var. Hiç yapmamaktan iyidir.

Tabii ki hiçbir şey yapmamaktan iyidir. Vestel de yıllarca leş gibi ürünler üretti, şimdi kendini topladı. Belki Monster da bir süre sonra kendi üretim tesisini açıp düzgün mallar üretmeye başlar. Bunu desteklemek isteyen alabilir ama ben zar zor kazandığım parayı multi-milyoner bir firma kendini geliştirsin diye geleceği olmayacağını bildiğim bir ürüne vermem, verilmesini de tavsiye etmem. Link.

Her şeye... Atan türden. Daha iyisini yapabiliyorsan çıkar üret. Bizim milletin sıkıntısı bu, her şeye... Atarlar sonra da neden ülke gelişmiyor diye ağlarlar.

Daha iyisini yapamam çünkü yazılımcı değilim, bilgisayar mühendisi de değilim ve elektronik, oyuncu sektörü ile ilgili çalışmıyorum. Nasıl onlar benim yapabildiklerimi yapabilmelerine sağlayacak eğitime sahip değillerse ben de onların yapabileceği eğitime ve imkanlara sahip değilim ama bu eleştiremeyeceğim anlamına gelmiyor. Yapamayacağın şeyi eleştiremezsin çok çocukca ve saçma bir bakış açısı.

Her şeye ... atan türden. Daha iyisini yapabiliyorsan çıkar üret. Bizim milletin sıkıntısı bu, her şeye ... atarlar sonrada neden ülke gelişmiyor diye ağlarlar.

Bu mesaj şaka falan galiba. Parasını ver sana da yapsın Çinliler sanırsın Türk mühendisler ve yazılımcılar tasarladı ürünü. Ülkeyi kendi mühendislerinle, fabrikalarınla yaptığın insansız hava araçları geliştirir bu üzerinde 1 gram yerli emek olmayan çöp parçaları değil. Dünyadan haberiniz yok.

Ha gitmişsin Monster el konsolu almışsın ha Ayaneo 2S, AOKZOE A1 Pro vb. ne değişti? Hiçbir şey.

Bu mesaj şaka falan galiba. Parasını ver sana da yapsın çinliler sanırsın Türk mühendisler ve yazılımcılar tasarladı ürünü. Ülkeyi kendi mühendislerinle, fabrikalarınla yaptığın insansız hava araçları geliştirir bu üzerinde 1 gram yerli emek olmayan çöp parçaları değil. Dünyadan haberiniz yok.

Ha gitmişsin Monster el konsolu almışsın ha Ayaneo 2s, aokzoe A1 Pro vb. ne değişti? Hiçbir şey.

İlerleyen zamanlarda kendi fabrikalarını açıp üretmeleri dileğiyle.

İlerleyen zamanlarda kendi fabrikalarını açıp üretmeleri dileğiyle.

Onu ben de dilerim. Tüm üretimi burada yapmalarına bile gerek yok, yalnızca montaj kısmını bile Türkiye'ye alsan bir başarıdır ve başlangıçtır.

"bilgisayar donanımı ve oyuncu ekipmanlarındaki tecrübesi" yani sıfır. Zaten muadilleri ile aynı fiyata çıkartacaklar hatta Türk ürünü diye tanıtım yapıp daha pahalıya dahi satabilirler. Yazılımsal destek ve optimizasyon ile yürüyen bir konsol teknolojisini Monster'den alıp parasını çöp etmek isteyenler buyursun...
Zaten kendileri yine bir şey yapmayacaktır ki. Kısa bir araştırma yaptım ve hangi modelin kasasını kullandıklarını buldum bile:

1707918241508.png

Son düzenleme:
Zaten kendileri yine bir şey yapmayacaktır ki. Kısa bir araştırma yaptım ve bayağı bir benzeyen modele denk geldim bile.

Eki Görüntüle 2116094

Yani gayet normal, bu kafayla bakarsan hepsi PSP'ye benziyor zaten hatta Gba'ya benziyorlar. O zaman aya Neo da Switch'e benziyor. Adı üzerinde el konsolu ufak tefek detaylar haricinde çok değişiklik yapamazsın zaten. Ha elle değil oturma organıyla oynanan bir konsol yaparlar ismini oturma organı konsolu derler o zaman dersin bu niye el konsoluna benziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı