Türk oyunculara değer vermeyen oyun firmaları

Ben olsam ben de vermem. Karnını doyurmakta zorlanan bir topluma kim niye destek versin zaten. Bu değişir, toplum da tüketim konusunda iyileşirse zaten gereken desteği verirler.

Ubisoft R6 Siege hariç ne yapmış Türk oyunculara çok bilmiş kardeş.
AC'nin 200-300 lira olması. Senelik indirimler ve kuponla birlikte 80 liraya 3 tane büyük yapım alınabiliyordu sadece bir kaç ay önce. Çıkan oyunlarına yerel fiyatlandırma yapıyorlar. Türkiye'ye özel indirimler veriliyor. Yurt dışında fiyatı sabitken Türkiye'de indirimde aldigim oyunları var. Yani birilerine taş atmadan önce servisleri kullanmak lazım "çok bilmiş kardeş".

Oyunlar Türkiye'ye özel indirime girmiyor. Senelik indirimler? Bu zaten her oyunda olan bir şey, bir oyun indirime girebilir, kupon TR'ye özel değil, her fırsatı yazmışsın
Ayrıca yerel fiyatlandırma 300 TL'ye oyun çıkarmak değil, örnek olarak git bir Crysis serisine bak.

Bu esnada Crysis 3:

Ayrıca yerel fiyatlandırma 300 TL'ye oyun çıkarmak değil
Ek olarak, bunun adı yerel fiyatlandırma. Orijinal fiyattan çıkaracak olsalar;

Millet mecbur crack indirecek bir oyuna 1K verilmez Türkçe dili olmaması ingilizcesini geliştirmek için iyi tarafıdır.

Vurucan elini masaya. Yokmu şöyle iki üç atom bombası dünyayı hizaya getirelim olmuyo böyle köşeye sıkışıyoruz hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…