Türk siteleri korsan oyunlar anlamında ne düzeyde güvenilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben Türk sitelere çöp emanet etmem. Repackların siteleri güvenlidir.

Yüksek/ultra ayarlarda bile oynayamadığın oyunlara çuvalla para vermeye devam kardeşim.

Yüksek para vermiyorum bütçem yettigi kadar mecbur olmadıkca korsan kurmayın iyi niyetli insan kalmadı pek.

@cucarachasL Rustorka'yı bile koymuşlar listeyi hazırlayan bayağı özenmiş 10 puan verdim.
Redditteki en kapsamlı subredditti site haline getirmişler, zamanında kaydetmiştim bir şeyler lazım olursa bakınırım diye ama aklıma hiç, korsana desteğin olmadığı bir forum sitesinde süper moderatör olan biri tarafından açılan korsan konulu bir soruya cevap olarak atacağım gelmemişti.

Yüksek para vermiyorum bütçem yettigi kadar mecbur olmadıkca korsan kurmayın iyi niyetli insan kalmadı pek.

Benim de dediğim evin çatısı akıtırken salondaki halım İran halısı olsun diye diretmeye gerek yok. Cebindeki parayı sana daha faydalı olan şeye harcamalısın.

Onun dışında virüs, mining, PC patlar falan geçelim bunları yani çocuk mu kandırıyoruz. İnternette bilinçsizce yaptığın her şey sana zarar olarak dönebilir korsan kullan ya da kullanma.

Redditteki en kapsamlı subredditti site haline getirmişler, zamanında kaydetmiştim bir şeyler lazım olursa bakınırım diye ama aklıma hiç, korsana desteğin olmadığı bir forum sitesinde süper moderatör olan biri tarafından açılan korsan konulu bir soruya cevap olarak atacağım gelmemişti.

Site paylaşımına ilişkin bir kural görememekteyim. Hiçbir platformda satışı olmayan bir oyunun indirme linki paylaşılabilir, oyunları indireceğiniz yer hakkında direkt site vermeye ilişkin kural yok yani. Açıkçası bu konuyu açmanızı pek etik bulmuyorum, benden demesi.

Açılabilecek örnek konuyu da sunayım: "Türk siteleri korsan oyunlar anlamında ne düzeyde güvenilir?"

Bu doğrultuda direkt Türk siteleri karşısında tüm siteleri belirtmek ve belki de -konunun ilerleyen sürecinde- direkt o siteleri paylaşmak da sorun yaratmamalı. Ama yaratmalı işte, kurallara göre böyle. :)

@Enes3078 Etikliği önemli değil çünkü ben site önerisi istemedim. Kafama takılan olay Türk siteleri araya aracı (kendisini) koyuyor ve işi bilen kişilerin ana gruplardan çektiği dosyalara değişiklik yapıp, yüklemesi çok olağan.

@Enes3078 Etikliği önemli değil çünkü ben site önerisi istemedim. Kafama takılan olay Türk siteleri araya aracı (kendisini) koyuyor ve işi bilen kişilerin ana gruplardan çektiği dosyalara değişiklik yapıp, yüklemesi çok olağan.
Yanlış anlamayın, amacım saf muhalefet olmak değil. Böyle bir soru sormanız zaten mantıksız değil mi?

Kendiniz diyorsunuz, bu yaşa kadar gelmişsiniz ve bilgilisiniz. Korsan oyun veya program indirecekseniz direkt sitesinden indirirsiniz veya Türk sitelerinden indirirsiniz. Türk sitesi de oyunu kırandan alıyor, oyunu kıran zaten kendi dosyasını atıyor.

Hani siz "Bi' dolambaçlı yol var, bi' de düz yol var. Dolambaçlı yolda tehlike olabilir ama sizce nasıl yapayım?" diyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı