Türk Telekom 100 Mbps hız vermiyor

kaaansda

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu çarşamba Türk Telekom aradı internet hızım normalde 75 ama arayıp 100'e çıkarabileceklerini söylediler. Onayladık okeyledik kaç gün oldu hala 75 alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradık sistemde 100 görünüyor dediler bizde öyle değil kullanamıyoruz 100'ü. Modemle ilgili sorun olabilir dediler.

Modem:

ZTE ZXHN H168A Modem

Arkadaşlar bu çarşamba Türk Telekom aradı internet hızım normalde 75 ama arayıp 100'e çıkarabileceklerini söylediler. Onayladık okeyledik kaç gün oldu hala 75 alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradık sistemde 100 görünüyor dediler bizde öyle değil kullanamıyoruz 100'ü. Modemle ilgili sorun olabilir dediler.

Modem:

ZTE ZXHN H168A Modem

192.168.1.1'den Max downstream veya download Kbps yazar orada 102000 falan yazıyorsa 100 eğer 75000 falan yazıyorsa 75 eğer 75 geliyordur fakat 102000 yazmasına rağmen 75 civarında ise evine kadar gelesiye düsüyordur. Kusura bakma biraz amatörce anlatım oldu ben böyle bir sorun yaşamadığım için net cevap veremiyorum bildiğim kadar söyledim.

Modem:

ZTE ZXHN H168A Modem

Cihazın 100 çekemiyor olabilir, evdeki cihazlara ulaşamıyor olabilir. Ethernetle bağlanıp alamıyorsan bilmiyorum.

Arkadaşlar sorun Türk telekomdaymış bizim bina Max 85 destekliyormus sorunlu TT yetkilileri 3.aramamda anlaştık geri 75'e düşürdük madem desteklemiyor neyi satıyosun saçma sapan işler.

Geri
Yukarı