Türk Telekom 100 Mbps paketine ne kadar ödeyeceğim?

jackarmis

Kilopat

Arkadaşlar örneğin şu paketi almak istiyorum. Ben de HiperNet çıkıyormuş. Normal fiyatı 9 ay 279 TL iken, son 12 ay 319 TL iken her şey dahil diyor. Ama detaylara bakınca bu fiyatlara her ay 30 ila 40 TL arası modem kiralama fiyatı + 25 TL modem kullanım fiyatı, ve 21 ay boyunca 11 TL bağlantı ücreti istiyorlar. Hatta ekstra 1-2 şey daha var. Her şey dahil deyip 279 TL faturana ekstra bir de 66 TL eklemeleri insan kandırmaya girmez mi? Ben mi bir şey kaçırıyorum acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar örneğin şu paketi almak istiyorum. Ben de HiperNet çıkıyormuş. Normal fiyatı 9 ay 279 TL iken, son 12 ay 319 TL iken her şey dahil diyor. Ama detaylara bakınca bu fiyatlara her ay 30 ila 40 TL arası modem kiralama fiyatı + 25 TL modem kullanım fiyatı, ve 21 ay boyunca 11 TL bağlantı ücreti istiyorlar. Hatta ekstra 1-2 şey daha var. Her şey dahil deyip 279 TL faturana ekstra bir de 66 TL eklemeleri insan kandırmaya girmez mi? Ben mi bir şey kaçırıyorum acaba?

Kesinlikle almayın hocam çok saçma bir fiyatlandırma bu. Diğer firmaları araştırın.

Altyapın ne kadar hızı destekliyorsa o hızı veren TurkNet'e geçin bence. 250 TL.
Turknet daha pahalı turk telekomdan. 250 tl + 3x 100 TL kurulum bedeli ve yeni modem istiyorlar. 68 megabit için. Turk telekom 100 megabit için ortalama 300 TL istiyor

VDSL için o kadar verilmez. Türk Telekom altyapısını kullanan firmalardan 100 200 TL daha ucuza alabilirsin.
En iyi ihtimal Turk net var o da 250 TL, 3x 100 tl kurulum bedeli ve + modem almak. Turk telekomdan daha pahalı :D

Kesinlikle almayın hocam çok saçma bir fiyatlandırma bu. Diğer firmaları araştırın.
En güzeli, en ucuzu, en iyisi Kablonet. Hem alt yapımda var. 100 megabite 110 tl ödüyorum ama kablonette de paket kaybı sorunu var ve hiçbir şekilde çözülmüyor. yani internet boşa gidiyor online oyunları 1 saniye laglı oynuyorum

Geri
Yukarı