50 Mbps Türk Telekom paketine geçilir mi?

YsfGms

Hectopat
Yüklediğim resimdeki pakete geçilir mi arkadaşlar. Taahhütlü internet olsun istiyorum sürpriz fiyat artışlarından sıkıldım. Oturduğum yerde sadece VDSL Türk Telekom altyapısı var. Başka önerebileceğiniz taahhütlü ISS'ler varsa önerebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-13 105306.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-13 105306.png
    242,9 KB · Görüntüleme: 56
Yüklediğim resimdeki pakete geçilir mi arkadaşlar. Taahhütlü internet olsun istiyorum sürpriz fiyat artışlarından sıkıldım. Oturduğum yerde sadece VDSL Türk Telekom altyapısı var. Başka önerebileceğiniz taahhütlü ISS'ler varsa önerebilirsiniz.
Altyapınız kaç mbps destekliyor?

Vallahi sözde altyapımın desteklediğini hem internet siteleri, hem de TT'nin kendisi berlirtmesine ve onaylamasına rağmen, 35'ten 50'ye geçtiğim internetim hala 35Mbps vermekte. Tabii ki sizde durum farklı işleyebilir, bence geçilir ama, 24 ay taahhüt daha mantıklı oluyor böyle anlaşmalarda.

Altyapınız kaç Mbps destekliyor?

Hocam 82 gözüküyor ama 50 alabiliyorum en fazla.

Öncelikle altyapı testinden ne kadar alıyorsunuz o önemli.
50 alabiliyorum en fazla. Ben bu fiyata değer mi diye sormak istemiştim.

Vallahi sözde altyapımın desteklediğini hem internet siteleri, hem de TT'nin kendisi berlirtmesine ve onaylamasına rağmen, 35'ten 50'ye geçtiğim internetim hala 35Mbps vermekte. Tabii ki sizde durum farklı işleyebilir, bence geçilir ama, 24 ay taahhüt daha mantıklı oluyor böyle anlaşmalarda.

50 Mbps alabiliyorum hocam. Bu fiyata değer mi acaba ilk 6 ay 200 TL sonrakş 18 ay 400 TL çünkü.

Geri
Yukarı