Türk Telekom 50 Mbps paketine geçilmeli mi?

Yusuf islam68

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik
Şu an Türk Telekom kullanıyorum. 35 Mbps yetiyor ama 50 Mbps alsam mı bilemedim. Türk Telekom'la hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar, daha önce 100 Mbps fiber altyapı destekliyordu şimdi 50 Mbps destekliyor diyor anlamadım ama fiyatlar yüksek. Bir de taahhütlü daha iyi değil mi? Taahhütsüz internet her an yükselebilir. Türk Telekom'un çıkardıgı fiyatlar bunlar, sizce devam etmeli miyim?

2.resimdekiler yeni aboneler için olanı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-19 211318.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-19 211318.png
    86,7 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran görüntüsü 2023-02-19 212134.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-19 212134.png
    347,6 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Şu an Türk Telekom kullanıyorum. 35 Mbps yetiyor ama 50 Mbps alsam mı bilemedim. Türk Telekom'la hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar, daha önce 100 Mbps fiber altyapı destekliyordu şimdi 50 Mbps destekliyor diyor anlamadım ama fiyatlar yüksek. Bir de taahhütlü daha iyi değil mi? Taahhütsüz internet her an yükselebilir. Türk Telekom'un çıkardığı fiyatlar bunlar, sizce devam etmeli miyim?

Bence taahhüdünüz varsa onu bekleyin bittikten sonra internetten Kablonet'ten altyapınızı sorgulayın.

Taahhütsüz abonelikler şuan için pek mantıklı değil. Sebebine gelecek olursak, kafalarına göre fahiş zam yapıyorlar. Yıllarca Turknet kullanan birisi olarak aboneliğimi iptal ederek 24 ay taahhütlü abonelik aldım. En azından 2 yıl kafam rahat.
Eskiden taahhütsüz firmalar fiyat/performans idi fakat artık durum değişti.

Ama müşteri hizmetleri diyor ki siz şimdi yeniden bir sıfırdan başvuru yapsanız 100 mgbp paket alsanız bunun üstüne her ay 30 TL modem ücreti alıyorlar yani 720 TL daha bence buna geçmek mantıklı değil mi bana sundugu paketlerle internetteki paketlere moden ücreti ekledinmi aynı oluyor gibi

Geri
Yukarı