Türk Telekom 12 Mbps pakette 5 Mbps veriyor

riass

Hectopat
1 yıldan beri Türk Telekom kullanıyoruz 8Mbps olan internetimizi 12Mbps yaptık ve artık gına geldi. Pingten oyun oynayamıyorum 2Mbps mi dersin 5'in üstünü görmeyen internet mi dersin artık bıktım. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorum sunucularımızda normal gözüküyor diyor ama Speedtest öyle demiyor. Bir de müşteri hizmetlerindeki kişi laf sokma peşinde. Artık bıktım, delireceğim. Çözüm yolları önerir misiniz?

Bulduğun ilk fırsatta Türk Telekom'dan çık ve TurkNet'e geç ben oturduğum eve internet bağlatırken Türk Telekom 16 Mbit'e kadar internet gelir dedi TurkNet 50 Mbit'i kayıpsız bir şekilde daha ucuza veriyor.

Buna bir çözüm yok maalesef türk Telekomda fiber altyapınız yoksa bu şekilde rezil bir internet veriyor. Eğer taahhütün yoksa milleni ya da Türknete geçiş yap hemen ama bu türknet hakkında bilmeniz gereken bişey var özelden yazarsanız açıklarım.

Bulduğun ilk fırsatta Türk Telekom'dan çık ve TurkNet'e geç ben oturduğum eve internet bağlatırken Türk Telekom 16 Mbit'e kadar internet gelir dedi TurkNet 50 Mbit'i kayıpsız bir şekilde daha ucuza veri.

Buna bir çözüm yok maalesef Türk Telekom'da fiber altyapınız yoksa bu şekilde rezil bir internet veriyor. Eğer taahhütün yoksa Milleni'ya da TurkNet'e geçiş yap hemen ama bu TurkNet hakkında bilmeniz gereken bir şey var özelden yazarsanız açıklarım.

Nedir reis? Özelden nasıl yazacağım.

Tüketici hakem heyetine belgeli başvur, taahhütsüz ayrıl veya müşteri hizmetlerine söyle eksik hizmet verdiğinizden dolayı cayma hakkımı kullanmak istiyorum de.

Muhtemelen altyapı sıkıntılıdır. Hızınızı yükseltelim diye arayan müşteri hizmetleri de alt yapıyı bilmeden bu şekilde coğu kişiyi mağdur edebiliyorlar. TurkNet tarzi kablosuz mikrotik cihaz ile kurulumu olan interneti kullanabilirsin. Bulunduğun bölgede varsa başvur pişman olmazsın. Türk Telekom da iyi ama her bölgede yeni cihaz değişimi yapmadılar. Bazı bölgelerde eski sistem mevcut olduğu için sorunlar bitmiyor.
🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı