Türk Telekom 16 Mbps internet nasıldır?

2 senelik taahhütlü tarifelerde ücretsiz bir şekilde ayrılabiliyor olması lazım.
1 seneyi geçtikten sonra ayrılabiliyor ama onda da uğraşmak lazım. Konu sahibi daha 2 ay olmamış bağlatalı, cayma bedeli çok çıkmaması lazım.

Klavyede yazarken çok uğraşmak istemedim.

Ayrıca konu ile alakalı değil.

Uğraşmak istemek değil amaç. Bu forum üzerinde bilgiler uzun süre boyunca kaldığı için bunu göz ardı edemezsiniz. Sonuçta başkası gelip çok sonralardan sizin mesajınızda yararlanmak istese yararlanamayacak.

Hocam o arkadaşı nereden buldunuz?

Komsumuza kurulum yapmaya gelmısler bende TurkNet gecsemmı diye dusunuyordum o yüzden bılgı aldım hem de sabıt fıyat olsa bıle taahhut olmadıgı ıcın modemı kendın satın alıyorsun ınternetten bakarsanda VDSL modemler 450-500'den baslıyor 5 ayın faturasını modeme verıyorsun zaten.
Uğraşmak istemek değil amaç. Bu forum üzerinde bilgiler uzun süre boyunca kaldığı için bunu göz ardı edemezsiniz. Sonuçta başkası gelip çok sonralardan sizin mesajınızda yararlanmak istese yararlanamayacak.
Peki. ile peki'nin farkı nedir?

Komsumuza kurulum yapmaya gelmısler bende TurkNet gecsemmı diye dusunuyordum o yüzden bılgı aldım hem de sabıt fıyat olsa bıle taahhut olmadıgı ıcın modemı kendın satın alıyorsun ınternetten bakarsanda VDSL modemler 450-500'den baslıyor 5 ayın faturasını modeme verıyorsun zaten.

Peki. İle Peki'nin farkı nedir?

Neden yanlışları uyarmayın raporların diye bir kural olduğunu bana hatırlattığın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı