Türk Telekom 22 Mbps 110 TL iyi mi?

Hayır siz yanlış anladınız. Alt yapım 50 Mbps ama 22 Mbps alıyorum 110 TL'ye :(

O çok kötü bir durum eskiden benim altyapım ADSL olduğu için 16Mbps destekliyordu. O yavaşlık çok kötübir durum sizin yapmanız gereken benim attığım mesajdakileri uygulamanız onları yapın ve bana haber verin. Size ona göre yardımcı olmaya çalışırım.

1 yıldan fazla süreli sözleşmelerin bağlayıcılığı yok. İlk yıl kullanıp yılı doldurunca aboneliği iptal ettirip farklı bir sağlayıcıdan hizmet alın. TurkNet belli bir miktar cayma bedelini ödüyor diye biliyorum. Bu durumda belki 9-10 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Merhaba. Babama söylemiştim, Türk Telekom ile sözleşme bitince başka bir internete geçecektik. Çünkü Türk Telekom bize 90 TL'ye 16 Mbps internet hızı sağlıyordu. Her neyse, babam bugün dedi internet hızı arttı mı? Ben de evet dedim, arttığını söyledim. Hız 22 Mbps olmuştu. Babamla konuştum ve bir sözleşme daha imzalamış 2 yıl daha. 22 Mbps olmuş hız fakat 110 TL olmuş parası. Hayır anlamıyorum neden bunu yapıyor. TurkNet alıp 90 TL'ye 40-50 Mbps hız alabilecekken gene gidip Türk Telekom almış. Ne yapabilirim sizce? 110 TL'ye 22 Mbps kötü mü?

O paraya Superonline fiberle 11 Mbps download alıyorum Steam'de. Yazık olmuş.

Geçmiş olsun. Babaların en sevdiği şey Türk Telekom'a taahhüt vermek olduğu için 2020 Temmuzda aynı problemi ben de yaşamıştım. Evde Superonline fiber olduğu için o kadar lanet ettim ki bir şekilde yolunu bulup Eylül 2021'de taahhüt devam ederken hiçbir ceza ödemeden kapattırdım. Uyguladığım yöntem ise altyapı olmayan adrese nakil yöntemiydi.

Atıyorum .sizin paketin taahhütsüz fiyatı 250 lira diyelim 20 gün kullandınız ama iptal etmek istiyorsunuz o zaman 250÷30 yuvarliyorum günlük 8 lira 20 ile carp 160 lira taahhüt bozma cezası çıkar ne kadar gün o kadar ceza

Yeni konular

Geri
Yukarı