Türk Telekom 22 Mbps 110 TL iyi mi?

Maalesef kötü 2 yıl önce aynısını bende yaşadım cayma bedelini ödemekten başka çareniz yok o yüzden 2 yıl sonra sözleşme bittiği zaman babanız ile beraber gider yeni bir sözleşme yapmadan Türk Telekom'dan aboneliğinizi iptal ettirirsiniz.

Merhaba. Babama söylemiştim, Türk Telekom ile sözleşme bitince başka bir internete geçecektik. Çünkü Türk Telekom bize 90 TL'ye 16 Mbps internet hızı sağlıyordu. Her neyse, babam bugün dedi internet hızı arttı mı? Ben de evet dedim, arttığını söyledim. Hız 22 Mbps olmuştu. Babamla konuştum ve bir sözleşme daha imzalamış 2 yıl daha. 22 Mbps olmuş hız fakat 110 TL olmuş parası. Hayır anlamıyorum neden bunu yapıyor. TurkNet alıp 90 TL'ye 40-50 Mbps hız alabilecekken gene gidip Türk Telekom almış. Ne yapabilirim sizce? 110 TL'ye 22 Mbps kötü mü?
Bende altyapı yok. 24/6 hıza 102 TL ödüyorum. Pahalı ama yapacak birşey yok.

Bu hıza bu fiyat kabul edilemez çok daha uygun fiyata taahhüt cayma bedeli olmadan hız sunan ekonomik paketler var.
Varda hizmet kötü. Tt Hız olarak kötü ama 2 yıla yakın oldu. Kopma, ping problemi hiç yaşamadım. Mahallede o sağlayıcılardan verim alamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı