Türk Telekom 3,5 Yıldır İnterneti Bağlamıyor

Türk Telekom'dan memmun musunuz?

• Hayır

Oy: 11 78,6%
  • Evet

Oy: 4 28,6%

• Oy verenlerin toplamı
    14

osman1806alkas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan 3,5 yıl önce Ankara'da yeni bir binaya taşındık ve binanın alt yapısı yoktu,
biz de biraz daha komşu gelmesini bekleyip toplu bir dilekçe yazdık ve 3 yıl geçti ve binaya bir fiber kutusu taktılar. Fiber kutusuna fiber kablosu geliyordu fakat Türk Telekom sitesine girdiğimde ise seçtiğiniz lokasyona ait bilgi bulunamamıştır diyor. Şaşırdığım nokta şu; binaya ilk taşınan bizdik ve hiçbir fiber kazısı olduğunu görmedik, bu fiber kutuya gelen kablo nereden geliyor onu anlayamadım. 3,5 Yıldır bekliyorum, eğer sizin de başınıza böyle bir şey geldiyse nasıl çözdüğünüzü açıklarsanız sevinirim.

Aktifleştirme sonraki iş diye biliyorum. Servisi arayıp durumu anlatınca evine gelip bina içi boşluktan senin evindeki kapıya en yakın duvar boşluğundan kabloyu geçirip modeme kablo çekecekler büyük ihtimal.

Altyapı yok ise yapacak bir şey yok. Taşındığımız bina da 6 ay internetsiz kaldım hat yok dediler, ama yanımız da ki ve etrafımız da ki tüm binalar da internet vardı. Binaları sanırım sıraya koyuyorlar, bize belli bir süre vermişlerdi sıra var şu tarihten sonra vb. diye en son çare taşınmak oldu.

Şu an kendi evimizde oturuyoruz, internet gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı