Türk telekom 3 haftadır internet yok

399035

Decapat
Kahramanmaraştayım. Neredeyse 3 haftadır internetim yok. Türk telekom arıza kaydı açtığımda saha ekibi gelmeden arıza kaydını kapatıyorlar. Bugün yine arıza kaydını gelmeden kapattılar. Aradığımda ankastrede sorun var. Elektrikçi çağırmanız gerekiyor. Yardımcı olmayacakları ortada. Yeni bayiilerinin de yerini bulamadım. Ne yapsam bilmiyorum. Gidip bir elektrikçi mi getirsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünyanın hiçbir yerinde böyle muamele gören bir müşteri topluluğu yoktur hocam. Türk Telekom rezil bir firma. Ben gerçekten şaşırıyorum artık. İnsanların haklarını alamaması da cabası. Siz yine de elektrikçi çağırtıp bakın firmanın sorumluluğunda olmasına rağmen.

Dünyanın hiçbir yerinde böyle muamele gören bir müşteri topluluğu yoktur hocam. Türk Telekom rezil bir firma. Ben gerçekten şaşırıyorum artık. İnsanların haklarını alamaması da cabası. Siz yine de elektrikçi çağırtıp bakın firmanın sorumluluğunda olmasına rağmen.
2.5 saat gezmediğim elektrikçi kalmadı. Hiçbiri gelmeyi kabul etmiyor. Kablo verelim siz yapın diyorlar. Türk telekom ücretli saha ekibi var mı?

Geri
Yukarı