Türk Telekom 35 Mbps Paket Fiyatı

Telekom'a gidipte 2 yıl taahhüt verme değmez. Para yazık olur direkt. Diğer ISS'lere bak örnek TurkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi. Sol ve Kablonet fiberine sahipsen onları kullan.
İlla 2 yıl taahüt diye bir şey yok başka paketlerde 1 yıl taahüt de yapabiliyorsun ki benim paketim öyle. Taahüt kötü bir şey gibi göstermeyiniz sonuçta aynı fiyatdan 2 yıl veya 1 yıl yararlanabiliyorsunuz.

Telekom'a gidipte 2 yıl taahhüt verme değmez. Para yazık olur direkt. Diğer ISS'lere bak örnek TurkNet, Millenicom ve NetSpeed gibi. Sol ve Kablonet fiberine sahipsen onları kullan.
Taahhüt konusu saçmalık ancak ülkede her ne kadar sevilmese sorun yaşayan olsa da en iyi interneti yine TT verebiliyor. Benim bölgem için her iss Türk Telekom kablosundan berbat internet veriyor. O yüzden en mantıklısı TT'ye geçmekti.

Taahhüt konusu saçmalık ancak ülkede her ne kadar sevilmese sorun yaşayan olsa da en iyi interneti yine TT verebiliyor. Benim bölgem için her ISS Türk Telekom kablosundan berbat internet veriyorlar. O yüzden en mantıklısı TT'ye geçmekti.

Her bölgede Telekom aynı değil. Fakat MH her bölgede aynı kafada bilgisiz insanlardan oluşuyor. Fiyatları desen gereksiz fazla. Kötü bir hizmet alıyorsun çıkmak istiyorsun taahhüt var. 1000 TL gibi cayma paraları ödüyorsun. Yurt dışı çıkışlarıyla sorun yaşarsan zaten geçmiş olsun düzeltmezler. Bu firmaya gidip önermenin bir mantığı yok veya almanın. Bölgende iyidir alırsın sonra kötüleşir çıkmak istersin 1000 TL cayma ödersin. Aynısı başıma geldi bölgemde çok iyilerdi sadece 1 haftada bozdular. MH bazıları en azından orta bilgili geliyordu şimdi cahiller geliyor. Yurt dışı çıkışları rezalet yaptılar...

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim fakat konu amacından saptı. Ben size hangi İSS'i tercih etmem gerektiğini değil, Türk Telekom'un 35 MBPS paketini kullananların ne kadar ücret ödediklerini sormuştum.

Her bölgede Telekom aynı değil. Fakat MH her bölgede aynı kafada bilgisiz insanlardan oluşuyor. Fiyatları desen gereksiz fazla. Kötü bir hizmet alıyorsun çıkmak istiyorsun taahhüt var. 1000 TL gibi cayma paraları ödüyorsun. Yurt dışı çıkışlarıyla sorun yaşarsan zaten geçmiş olsun düzeltmezler. Bu firmaya gidip önermenin bir mantığı yok veya almanın. Bölgende iyidir alırsın sonra kötüleşir çıkmak istersin 1000 TL cayma ödersin. Aynısı başıma geldi bölgemde çok iyilerdi sadece 1 haftada bozdular. MH bazıları en azından orta bilgili geliyordu şimdi cahiller geliyor. Yurt dışı çıkışları rezalet yaptılar...
TürkNet'te müşteri hizmetleri olmadığı için sorunumu çözdüremedim bile. Yoksa son 2-3 ay hariç TürkNet ile bir sorun yaşamadım.

@ardacaglayan Telekom'da MH var ama bilgisizler. Sorunun olsa çözmek istesen Telekom'da hiç çözemiyorsun bildiğin. Sadece arıza kaydı almaya yarıyorlar o kadar. TurkNet'te arıza kaydı bırakıyorsun kendileri 24 saat sonra cevap verıyorlar diye biliyorum.

@ardacaglayan Telekom'da MH var ama bilgisizler. Sorunun olsa çözmek istesen Telekom'da hiç çözemiyorsun bildiğin. Sadece arıza kaydı almaya yarıyorlar o kadar. TurkNet'te arıza kaydı bırakıyorsun kendileri 24 saat sonra cevap verıyorlar diye biliyorum.
24 Saat sonra verdikleri bilgiler aynen şu şekilde: Hat değerlerinizi inceledim bir sorun göremedim.
O gün içerisinde sabit olarak 30% paket kaybı (packet loss) ve Antalya İstanbul 90 ms kullandığım internette nasıl sorun göremediklerini anlayamıyorum açıkçası. İnternete kimse bağlı değilken bile değerler bu şekildeydi. Hiçbir şekilde hızlı çözüm olayı vs. de yok TürkNet'te.

Geri
Yukarı