Türk Telekom 4.5G olmasına rağmen 15 Mbps internet veriyor

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Merhaba arkadaşlar Türk Telekom faturalı hat kullanıcısıyım bölgemde 4.5G çektiği halde çok düşük hız miktarı alıyorum aynı şekilde okul zamanlarında da 4.5G sinyali Full olsa dahi hızı 15 Mbps'yi geçmiyor bunun sebebi ne olabilir?

Merhaba arkadaşlar Türk Telekom faturalı hat kullanıcısıyım bölgemde 4.5G çektiği halde çok düşük hız miktarı alıyorum aynı şekilde okul zamanlarında da 4.5G sinyali Full olsa dahi hızı 15 Mbps'yi geçmiyor bunun sebebi ne olabilir?

O yoğunluğa ve bölgenize göre değişir.

Turkcell'de sorun yokken Türk Telekom'a geçtiğimden beri aynı sorunu yaşıyorum. Yoğunluk olan bir bölge de değil. Arkadaşım düzgün çektiğini söylediği için buna geçtim ama çekmiyor. Bence operatör sorunlu. Vodafone daha da beterdir diye düşünüyorum. En iyisi Turkcell'in berbat fiyatlarına rağmen geri geçmek.

O zaman servis sağlayıcısını arayın ve sorununuzu söyleyin size birkaç ayar yaptiracaklar sonra telefonunuzu yeniden başlatıp deneyeceksiniz eğer düzelirse sorun yok eger duzelmezse o yoğunluğa bağlıdır.

Yoğunlukla falan ilgili olduğunu düşünmüyorum her yerde bu şekilde olması normal değil telefonumda dediğiniz ayarları zaten yaptım.

Turkcell'de sorun yokken Türk Telekom'a geçtiğimden beri aynı sorunu yaşıyorum. Yoğunluk olan bir bölge de değil. Arkadaşım düzgün çektiğini söylediği için buna geçtim ama çekmiyor. Bence operatör sorunlu. Vodafone daha da beterdir diye düşünüyorum. En iyisi Turkcell'in berbat fiyatlarına rağmen geri geçmek.
Turkcell iyi fakat fiyatlar berbat. Ortalama iyi fiyat ve iyi ortalama çeken tek operator turk telekom maalesef.

Turkcell iyi fakat fiyatlar berbat. Ortalama iyi fiyat ve iyi ortalama çeken tek operator turk telekom maalesef.
Açıkçası bende hiç çekmiyor. Fiyatı ortalama olsa da çekim gücü konu sahibindeki gibi çok dalgalı ve konuşmak hariç hiçbir işe yaramıyor. Acil bir şey oldu, yakındaki hastanelere bakman lazım diyelim, yüklenmesi için bazen 3 dakika bekliyorsun.

Geri
Yukarı