Türk Telekom 50 Mbps download olmasına rağmen Steam 16 Mbps indiriyor

• Konuyu başlatan Orwin
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 724
Hocam deprem bölgesindeyim ben arayıp anlattım durumu yapıyoruz hallediyoruz diyorlar fakat çözüm var mı yok arıza kaydı oluşturuyorlar 1 gün eski haline dönüyor fakat sonuç yine bu duruma geliyor bir ara 21 gün internetimi kestiler hatta.

Öyle bir firma ki çok ilgilendiklerinden internetimi 1 ay kestiler sonra da açtılar 1 saat içinde.

İnternetin altında yazar reset attığın zaman modemin modeline bağlı 192.168.1.2 veya 1.1 olur admin Türk Telekom veya admin admin olur.

İyi de arkadaşın mesajını okumadınız sanırım internet hattı kendi üstüne değil ve DSL kullanıcı adı ve şifresini de bilmiyor. Şu anda reset atması demek internetsiz kalması demek ve hat kendi üstüne olmadığı için hat sahibi müşteri hizmetlerini arayana kadar internetsiz kalacak demektir...

Tamam hızınızda sorun yok 50 Mbps paket için normal hızlar. O zaman müşteri hizmetlerini falan aramanıza gerek yok resete falan da gerek yok. Steam'den başka bir içerik ekleyip onunla da bakar mısınız kaç hızla indirecek?

Başka bir içerik derken farklı bir oyun mu yani yoksa Epic Games'ten filan mı?

O M.2 SSD olarak geçer bilgisayara format atın veya Steam uygulamasını silip yükleyin (kökten)

M.2 SSD zaten de bence formatla alakası yok Steam'i kökten sil derken Denetim Masası'ndan silmek mi kastığın.

Yeni konular

Geri
Yukarı