Türk Telekom 6 Mbps daha az internet vermesi

rico

Kilopat
Daha fazla  
16 Mbps download almam gerekirken santrale uzaklığımdan dolayı 12 alıyordum. Hiçbir sıkıntı yoktu çünkü ne yayınlar donuyordu ne başka bir şey. Bugün test yaptığımda 6 Mbps çıktı. 900p yayın bile izlenmiyor, upload hala 0.60 (biliyorum küfür gibi). Napabilirim?

Hocam şu sıralar benim de internetim mahvoldu sanırsam kapanmanın oluşturduğu yoğunluktan ötürüdür diye düşünüyorum.

TT müşteri hizmetlerini arayıp sinirli sinirli konuşup TT'den ayrılacağınızı söyleyin ama yapmayın. Hızınız düzelecektir iyi günler.

Kesin çözüm 😂

Hocam bende de durum aynı çok ping var, birazdan müşteri hizmetlerini arayacağım başka çözümünü bulamayacağım sinirli sinirli konuşma yemeyi hak ediyorlar.

Kesin çözüm 😂

Hocam bende de durum aynı çok ping var, birazdan müşteri hizmetlerini arayacağım başka çözümünü bulamayacağım sinirli sinirli konuşma yemeyi hak ediyorlar.
Her şeyi robota yaptırdıkları için robot ''İnternetinizde yavaşlama tespit edildi arıza raporu oluşturuldu'' dedi. Bekleyeceğim bakalım konuşmaya bile imkan vermiyorlar.
Hocam şu sıralar benim de internetim mahvoldu sanırsam kapanmanın oluşturduğu yoğunluktan ötürüdür diye düşünüyorum.
Hocam düzeldi mi? Eve gelmiş servis modem veya tesisat kaynaklı hata diye 50 TL istemişler evde yoktum diye gittiler fakat sorun kendiliğinden düzeldi. Sizde de aynı mı durum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı