Türk Telekom ADSL'den Fibere Geçiş Süreci

• Konuyu başlatan a1Q
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 4B

a1Q

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir problem yaşıyorum:
Dairemde ADSL hizmet kullanıyordum. Türk Telekom'a daireme fiber çekilmesi için başvuruda bulundum. Dairem yeni daire olduğu için aradan bir süre geçtikten sonra başvuru sonucu üzere daireme GPON Fiber sistem kuruldu ve ADSL kablolar söküldü. Bana birkaç gün içerisinde açılacağı ve fiber hizmetini kullanabileceğim söylendi. Fakat aradan 3 hafta geçmesine rağmen Telekom müdürlüğü ne defalarca sormama rağmen bana sürekli onay sürecinde olduğunu söylediler. Bu durum normal midir? Bu süreçte adam akıllı bilgi alabileceğim veya mail atabileceğim yetkili bir yer var mıdır? Desteklerinizi bekliyorum.

375757

Türk Telekom'un İster Yaz > Yardim > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom sayfasından mesajınızı iletebilirsiniz. Gerektiği sürece yetkili kişilere iletilip kısa sürede dönüş yapılıyor.
Bu arada hayırlı olsun, altyapı başvurusunu nasıl yaptığınız hakkında bilgi verebilir misiniz? Yakın zamanda ben de fiber altyapı için TT müdürlüğüne dilekçe bıraktım ancak geri dönüş yapılmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı