Türk Telekom ADSL'den VDSL'e geçiş

EMIYA

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben VDSL'e geçmeyi düşünüyordum fakat altyapı sorguladığımda böyle bir konum yok diyor haritada. Normalde ADSL kullanıyorum TTNET'in direklerinde mevcut olan kutulardan geliyor internet. Altyapı olmasa bile VDSL'e geçebilme şansım var mıdır? Daha önce fiber talebinde bulunmuştum ama mahallede altyapı olmadığı için başvuru reddi geldi. Bunun yerine Türk Telekom ADSL/VDSL uyumlu modem aldırdılar. En azından VDSL'e geçmek istiyorum. Önceden bilgi alıp ardından müşteri hizmetlerini aramak istiyorum internet aboneliği bende olmadığı için. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

VDSL geçerken herhangi bir ekibin falan gelmesi gerekmiyor hocam, müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verin, olabilir durumdaysa söylerler ve VDSL bir paket önerirler.

VDSL geçerken herhangi bir ekibin falan gelmesi gerekmiyor hocam, müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verin, olabilir durumdaysa söylerler ve VDSL bir paket önerirler.
Evet bunu biliyorum sadece dediğim gibi binada alt yapı yok interneti sokak direğinden alıyorum ve gözükmüyor altyapı sorgulamasında. Bu sıkıntı yaratır mı onu bilmek istiyordum.

Geri
Yukarı