Türk Telekom ADSL'den VDSL geçmek

relax58

Decapat
Şu an kullandığım internet 1 km uzaktan geliyor ve ADSL2 ama yakınımda VDSL2 saha dolabı var o saha dolabından internet almam için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNet müşteri hizmetlerini arayıp "VDSL'e geçmek istiyorum" deyin.. 14 gün hizmet alamayabilirsiniz belki vs der ama aldırma, 1 dk da VDSL'e geçersin.. ışık yanıp söner.. hayırlı olsun

Altyapınızı Türknet’in sitesinden kontrol ettirin. Eğer VDSL hızlarında sonuç veriyorsa dilediğiniz İSS’den hizmet alabilirsiniz.

Sana daha yakın saha dolabı varsa hattında oradadır.
Altyapı kontrolü yapın.
1 km ilerden adsl saha dolabından alıyorum ama bana yakında olan vdsl saha dolabı ordan almak istiyorum
TTNet müşteri hizmetlerini arayıp "VDSL'e geçmek istiyorum" deyin.. 14 gün hizmet alamayabilirsiniz belki vs der ama aldırma, 1 dk da VDSL'e geçersin.. ışık yanıp söner.. hayırlı olsun
ama hattım adsl e bağlı

1 km ilerden ADSL saha dolabından alıyorum ama bana yakında olan VDSL saha dolabı oradan almak istiyorum.

Bağlı olduğun Telekom müdürlüğüne gitmen be başvuru yapman lazım.
Ama benim anlamadığım sana yakın saha dolabı varken neden uzağa almışlar senin portu?

Sana yakın olan sonradan falan mı konuldu?

Aynen öyle sonradan konuldu eski bina olduğu için eski yerden alıyor.

Sen başvurunu yap ama biraz uğraştırırlar.
Çünkü bu işlemi kişiye özel yapmazlar.

En iyi ihtimal senin sokağı komple o dolaba alırlar.
Tabii sokağın bakır kablolarının gittiği yön ya da bağlantı noktası yani Telekom kapağının olduğu yer ile yeni saha dolabı aynı yönde olmalı.
Yoksa talebin imkansız olur.

Sen başvurunu yap ama biraz uğraştırırlar.
Çünkü bu işlemi kişiye özel yapmazlar.

En iyi ihtimal senin sokağı komple o dolaba alırlar.
Tabii sokağın bakır kablolarının gittiği yön ya da bağlantı noktası yani Telekom kapağının olduğu yer ile yeni saha dolabı aynı yönde olmalı.
Yoksa talebin imkansız
peki bizim hemen alt sokakda metro çalışması var yeniden saha dolabı koyma ihtimalleri varmı ?

Geri
Yukarı