Türk Telekom altyapı 66 Mbps destekliyor demesine rağmen TurkNet 1000 Mbps veriyor

altayozil

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Matematik Mühendisliği
TurkNet'i binaya afiş asmış ve aradığımda kendi altyapımızla 1000 Mbps veriyoruz diyor ama ben sorunsuz Türk Telekom kullanıyorum ve Türk Telekom'u aradığımda binanız Max 66 Mbps destekliyor diyor. İkilemde kaldım ve TurkNet de hiç kullanmadığımdan sorunsuz kullanır mıyım eğer geçiş yaparsam? Güvenemedim. Sizce geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet'i binaya afiş asmış ve aradığımda kendi altyapımızla 1000 Mbps veriyoruz diyor ama ben sorunsuz Türk Telekom kullanıyorum ve Türk Telekom'u aradığımda binanız Max 66 Mbps destekliyor diyor. İkilemde kaldım ve TurkNet de hiç kullanmadığımdan sorunsuz kullanır mıyım eğer geçiş yaparsam? Güvenemedim. Sizce geçmeli miyim?

TurkNet Türk Telekom'un altyapısınıda kullanıyor tabii ki fakat VAE şeklinde yapıyor bunu ama TurkNet'in kendi altyapısıda var 1000 Mbps simetrik fiber verebiliyor ben öneriyorum ben TurkNet VDSL kullanıyorum.

TurkNet'in fiber olarak kendi altyapısıda mevcut 1 Gbps download 1 GB upload veriyorlar kendi altyapısı GigaFiber geçmeninizi öneririm.

TurkNet'in fiber olarak kendi altyapısıda mevcut 1 Gbps download 1 GB upload veriyorlar kendi altyapısı GigaFiber geçmeninizi öneririm.

Kendi altyapımız dedi çalışan zaten de geçiş yaptıktan sonra internet kesintisi vs. uğraşmaktan korkuyorum çünkü Türk Telekom bir sıkıntı olduğu zaman hemen çözüyor.

Orası sana kalmış tabii GigaFiber yeni olduğu için bazen internet kesilebiliyor ama 66 Mbps yerine 1000 Mbps tercih ederim tabii ki.

Dosya Ekleri

• IMG_3318.jpeg
    IMG_3318.jpeg
    136,1 KB · Görüntüleme: 61

Geri
Yukarı