Türk Telekom altyapı başvuru süreci nasıl hızlandırılabilir?

salihhakbagg

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum.
Yeni eve taşındık 2 veya 3 ay önce 02/01/2023 tarihinde 4 daire yani bina sakinleri ile bir dilekçe hazırlayıp imzaladık ve Türk Telekom genel müdürlüğüne teslim ettik.
Bir süre sonra bilgi almak için aradık onlar bilgi vermedi çünkü. Bekleyeceksiniz dediler sırayı. Ne bir sıra no, ne bir tarih, ne de bir bilgi verdiler. Halen bekliyoruz.
Şu anki tarih de 17/02/2023 bize 1 veya 2 ay içinde geliyorlar dendi.
Var mı? Bir bilginiz hızlandırmak için ne yapmalıyız?
Yazılım okuyorum ve evden çalışmam gerekiyor derslere çalışamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitter'dan Ümit Önal sayfasına daireye kadar fiber internet istediğinizi yazın.

Ayrıca açık kapıdan Turkcell Superonline FTTH altyapısı isteyin. Türk Telekom'dan iyidir.

Öncelikle hayırlı olsun, yeni evinde güzel ve mutlu oturman dileğiyle.
Soruna gelecek olursak; mecburen beklemen gerek, ne kadar arayıp darlasan da işe yaramıyor. Canları istediği zaman gelip kurulumu yapıyorlar.
Beklediğin esnada Turkcell Superbox/Mobil veri tarzı alternatifler kullanabilirsin, şahsen ben öyle yapmıştım.

Türk Telekom ceo'su Ümit Önal'ı etiketleyerek tweet atarsan ve mağduriyetini uygun bir dille izah edersen en kısa sürede çözülecektir.

Twitter'dan ümit önal sayfasına daireye kadar fiber internet istediğinizi yazın.

Ayrıca açık kapıdan Turkcell Superonline FTTH altyapısı isteyin. Türk Telekom'dan iyidir.

Teşekkürler öncelikle. Açık kapı ne oluyor?

öncelikle hayırlı olsun, yeni evinde güzel ve mutlu oturman dileğiyle.
Soruna gelecek olursak; mecburen beklemen gerek, ne kadar arayıp darlasan da işe yaramıyor. Canları istediği zaman gelip kurulumu yapıyorlar.
Beklediğin esnada Turkcell Superbox/Mobil veri tarzı alternatifler kullanabilirsin, şahsen ben öyle yapmıştım.

Teşekkür ediyorum 🥰.Superbox kullanıyoruz 250GB asla yetmiyor maximum10 gün dayanıyor 4kişilik aileye. Bekleyeceğiz artık.

Aynen öyle.

Twitter'dan ümit önal sayfasına daireye kadar fiber internet istediğinizi yazın.

Ümit önal'ın Twitter adresine girdim de tam olarak nereye yazacağım Twitter kullanmayı pek bilmiyorum.
---------------------------
Hallettim teşekkkürler. İşe yarar umarım.

Hallettim teşekkkürler. İşe yarar umarım.
Hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı