TürkTelekom Fiber Altyapı Döşeme

@krc_ysf bu adama tweet atın bana da 31 Aralık 2020 demişlerdi en geç fakat dediğim adama tweet attığım hafta getirdiler fiber altyapıyı.

@KRC_YSF bu adama tweet atın bana da 31 Aralık 2020 demişlerdi en geç fakat dediğim adama tweet attığım hafta getirdiler fiber altyapıyı.

Hocam ciddi misiniz ne zaman istediniz ne zaman verdiler ki? Yakın zamanlarda mı? Hangi il ilçede yaşıyorsunuz onu da belirtirseniz memnun olurum. Ben de 2 gün önce bu haberi aldım da {Çayırova/Kocaeli}

Son düzenleme:
Müdürlüğe gidip durumu sorgulayın. 2020 sonu demişler ise muhtemelen bölgeniz 2020 yatırım planında yer alıyordur. Şu sıralar Coronavirus vs. dolayısıyla işler aksıyor olabilir.

Müdürlükten gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Ben de benzer sorun yaşadım, biraz baskıyla hallolmayacak iş yok. Fiber gelecek yalanına da inanmayın sakın, bölgenizde ne varsa onu bağlıyorlar. Bana da GPON dediler, dümdüz VDSL bağladılar.
Hocam müteahhit bu işleri halletmesi lazım. Siz neden çabalıyorsunuz. Müteahhitin gidip kendini bina olarak temsil etmesi gerek.
Müteahhidin yapabileceği bir şey yok. Binayı yaparken başvurmak dışında ha bireysel gidilmiş, ha binayı yapan gitmiş hiçbir şekilde fark etmiyor.

Müdürlüğe gidip durumu sorgulayın. 2020 sonu demişler ise muhtemelen bölgeniz 2020 yatırım planında yer alıyordur. Şu sıralar Coronavirus vs. dolayısıyla işler aksıyor olabilir.

Müdürlükten gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Ben de benzer sorun yaşadım, biraz baskıyla hallolmayacak iş yok. Fiber gelecek yalanına da inanmayın sakın, bölgenizde ne varsa onu bağlıyorlar. Bana da GPON dediler, dümdüz VDSL bağladılar.
Fiber yalanı demişsiniz de aynısını ben de düşünmüştüm telefondaki arayan arkadaşa sordum mademki bu kadar bekledik düz bakır kablo adsl mi verceksiniz dedim o da yeni binalarda şuan da yeni altyapılara direkt fiber veriyoruz dedi.

Fiber yalanı demişsiniz de aynısını ben de düşünmüştüm telefondaki arayan arkadaşa sordum mademki bu kadar bekledik düz bakır kablo ADSL mi vereceksiniz dedim o da yeni binalarda şu anda yeni altyapılara direkt fiber veriyoruz dedi.
Yeni yaptıklarında evet fiber veriyorlar. Ama sokağınızda halihazırda altyapı var da binanıza çekilmemişse, sokakta ne varsa onu verirler size. Onun için müdürlüğe gitmekte fayda var.

Yeni yaptıklarında evet fiber veriyorlar. Ama sokağınızda halihazırda altyapı var da binanıza çekilmemişse, sokakta ne varsa onu verirler size. Onun için müdürlüğe gitmekte fayda var.
Diğer ISS lerin internet sitelerinden adres sorgulaması yaptığımda benim sokağım çıkmıyor bile bırakın apartmanı sokak çıkmıyor.
Bir arkadaşta twit atmıştı köye bile getirmişlerdi fiber kabloyu. Ben tekirdağ da oturuyorum.
hocam şu an aktif olarak kaç mbps down/up alıyorsunuz fiberin etkisi ne kadar oldu hızınıza ?
çok sorguladım farkındayım ama aklımdaki soruları bilen birine sormazsam da beklerken kafayı sıyırcam az kaldı.
@krc_ysf bu adama tweet atın bana da 31 Aralık 2020 demişlerdi en geç fakat dediğim adama tweet attığım hafta getirdiler fiber altyapıyı.
Bu dediğiniz adama da dm attım tel ve adres istedi daha da bişey yazmadı.Bundan sonrasında süreç sizde nasıl ilerledi anlatabilir misin ?
Kesin gelir... Ben 2016'nın başında şu an bulunduğum lokasyona ne zaman gelir diye sormuştum. 6 ay demişlerdi. Hâlâ yok...

Hocam geldi bize geldi siz biraz daha beklerseniz belki size de gelir şanslıysanız. Ama TT den beklerken Superonline fiber getirdi sürpriz oldu 200 mbps paket alıyorum uploadumda fena değil 110 tl tavsiye ederim herkese. WİFİ 6 yeni çıkan modemi vermeleri de işin ayrı güzel yanı :)

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-29_154655.png
    resim_2020-12-29_154655.png
    121,9 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı