Türk Telekom altyapı başvuru sürecini hızlandırmak

Yönetim ekibine defalarca ulaştım, Ümit Önal ve diğer birçok yönetici ile defalarca konuştum fakat senin kadar şanslı olamadım. Cimer'e yazdım 15 gün içinde bütün mahalleyi kazdılar ve VDSL sonunda geldi.
Hayırlı olsun güle güle kullan.
İzmirde oturuyorum oturduğum bölgede tam 2 aydır internet kabloların kopması sonucu kesik ve hala tamir edilmiyo o kadar uğraşmama rağmen hiç bir önemli kişiye ulaşamadım yardım edermisiniz nasıl ulaştığınıza dair.

İzmir'de oturuyorum oturduğum bölgede tam 2 aydır internet kabloların kopması sonucu kesik ve hala tamir edilmiyor o kadar uğraşmama rağmen hiçbir önemli kişiye ulaşamadım yardım eder misiniz nasıl ulaştığınıza dair.

Bu adrese durumunuzla ilgili bir tweet atın. Tweet altına müşteri numaranızı mutlaka iletişim için ekleyin. Durumla ilgili en yakın zamanda tarafınıza ulaşacaklardır.
Buna rağmen bir çözüme ulaşamazsan Cimer'e bir mağduriyet dilekçesi atarsın.

Bu adrese durumunuzla ilgili bir tweet atın. Tweet altına müşteri numaranızı mutlaka iletişim için ekleyin. Durumla ilgili en yakın zamanda tarafınıza ulaşacaklardır.
Buna rağmen bir çözüme ulaşamazsan Cimer'e bir mağduriyet dilekçesi atarsın.
Kanka yapmadığım şey kalmadı ya 2 aydır cimerinden btkasına twittera heryere yazdım ama hala çözüme ulaşmıyor çıldırıcam artık başka birşeyler denemek istiyorum ama başka yapabileceğimde birşey yok sanırım. En son linkedin den ümit önal a ulaştım telekomdan aradılar türknet kullandığınız için sizin talebinizi değerlendiremiyoruz gibi birşeyler söylediler.

Kanka yapmadığım şey kalmadı ya 2 aydır cimerinden btkasına twittera her yere yazdım ama hala çözüme ulaşmıyor çıldıracağım artık başka bir şeyler denemek istiyorum ama başka yapabileceğimde bir şey yok sanırım. En son linkedinden ümit önal a ulaştım Telekom'dan aradılar TurkNet kullandığınız için sizin talebinizi değerlendiremiyoruz gibi bir şeyler söylediler.

Cimer'e yazdıysan sessizce bekle daha fazla kurcalama. Bulunduğun bölgenin potansiyeli düşükse öncelik listesine göre elbet bir gün gelecektir.

Kanka yapmadığım şey kalmadı ya 2 aydır cimerinden btkasına twittera heryere yazdım ama hala çözüme ulaşmıyor çıldırıcam artık başka birşeyler denemek istiyorum ama başka yapabileceğimde birşey yok sanırım. En son linkedin den ümit önal a ulaştım telekomdan aradılar türknet kullandığınız için sizin talebinizi değerlendiremiyoruz gibi birşeyler söylediler.
birde şu twitter hesabına yaz tt teklonoji genel müdürü hemen cevap veriyolar krc_yusuf

Geri
Yukarı