Türk Telekom Altyapı Çekmeme Sorunu

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
İyi akşamlar. Her akşam yoğun kullanımdan ötürü hat değerlerim artık ciddi anlamda ağlamaya başladı. Steamden oyun indiremiyorum bir türlü. İndirme konumunu değiştirmeme rağmen hala da yavaş. Diğer cihazlardan da zor giriliyor internete biraz. Türk Telekom da altyapı çekmemeye niyetliler. Burada her gün insanların Türk Telekoma altyapı için mail atanları ve her gün periyodik olarak müdürlüğe gittiklerini görüyorum ancak hiçbir sonuç alamıyorlar. Artık bölgemde o kadar fazla abone var ki akşamları internet lüks olmaya başladı üstelik port kalmamış. İnanın KYK yurdundaki o kotalı internete hasret gitmeye başladım cidden. Kotalı motalı ama hiç değilse bir hızı vardı. Evimdeki internet tam anlamıyla çöp olmuş durumda. Sağlayıcımı değiştirmem çözüm olur mu? İlla altyapı çekmeleri mi lazım? Altyapım ADSL bu arada. Aşağıya da hat değerlerimi atıyorum bir de siz bakın rezilliğe. CRC hataları gündüzleri o kadar artmazken geceleri 500-600 kadar artıp duruyor. Bu gidişle rekor kıracağım sanırım.

Ekran görüntüsü 2021-01-03 211240.jpg

Ekran görüntüsü 2021-01-03 211435.jpg

Hocam size tavsiyem mümkünse Vodafone Net'e geçmeniz 24 Mbps kullanıyorum ping 5 download 24-27 upload 18-22 arası tabii benimki fiber ADSL ve VDSL'de kullandım upload ve ping bu kadar iyi olmuyor ADSL 35 ping 20 download 5 upload VDSL 20 ping 22-23 download 8-12 upload alıyordum size tavsiyem operatör değiştirme zamanı gelmiş geçiyor hem fiyatları da uygun bir kakın derim.

Kısıtlamasız paketi de var 300 mü 400 lira falan ondan çakallık dedim.
O zaman çakallıktır ya. Bu ülkede adam gibi bir sağlayıcı görceğimiz gün ben ölmüş olurum kesin.
Hocam size tavsiyem mümkünse Vodafone Net'e geçmeniz 24 Mbps kullanıyorum ping 5 download 24-27 upload 18-22 arası tabii benimki fiber ADSL ve VDSL'de kullandım upload ve ping bu kadar iyi olmuyor ADSL 35 ping 20 download 5 upload VDSL 20 ping 22-23 download 8-12 upload alıyordum size tavsiyem operatör değiştirme zamanı gelmiş geçiyor hem fiyatları da uygun bir kakın derim.
Vodafone evde internet daha kötü diyenler var. Ne bileyim gözüm tutmadı hiç ya. Altyapın superonline ya da herhangi bir fiber altyapın varsa sağlamdır bence.
Evet fiyatlarının da çok arttığının farkındayım. 12 Mbps bile 90 TL olmuş. Taahhütümün bitmesine 5 aydan az zaman kaldı. Artık şikayetçiyiz iyice Türk Telekom'dan.

Yeni konular

Geri
Yukarı