Türk Telekom altyapı gelmesi ne kadar sürüyor?

Cihat cirak

Decapat
Evde altyapı var. 3 binadan olusan bır rezidansta oturuyoruz. Toplam 25 kişi falan var 80 kişilik rezidansta.
Dün evin önüne Türk Telekom arabası geldı ne yaptıklarını bilmiyorum. Altyapıyı ne zaman gelip açarlar? 1 aydır internetsizim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen adamların insafına kalmış bir şey ve sizin isteğinize bağlı. Adamları sinirlendirmeden uygun bir şekilde internet beklediğinizi söylemeniz lazım ancak bir kişinin demesiyle de olmuyor, yoğun talep gerekiyor. Ama bazen de hiçbir şey yapmanıza gerek olmadan gelip ertesi gün bağlıyorlar falan. Şansa kalmış bir iş, tanıdık falan olmadığı zaman senelerce bekleyenler bile oluyor alt yapı gelmesini falan.

başka bir ISS'e geçme şansın varsa geç. O hatayı ben de yaparak Türk Telekom'a geçtim ama sürekli bağlantı kopması ve hız düşüklüğü yaşıyorum. Türknet veya Kablonet'e geçebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı