Türk Telekom altyapı var ama yok görünüyor

GanymedeW

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün önce taşındım. Taşındıktan sonra hemen internet altyapı sorgulattım fakat binamızda altyapı olmadığını gördüm fakat binanın bulunduğu sokakta ADSL bağlantı var gözüküyor. Bu nasıl olabilir? Ben şu anda evde değilim annem aramış Türk Telekom'u binada altyapı olmadığını ve 180 gün içinde internetin kullanıma açılacağını söylemiş. 180 gün nedir la? İnternette biraz araştırdım başlarından sağmak için falan böyle diyorlarmış. Pek de anlamam bu işlerden nedir ne değildir biraz bilgilendirir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    118,4 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaşlar birkaç gün önce taşındım. Taşındıktan sonra hemen internet altyapı sorgulattım fakat binamızda altyapı olmadığını gördüm fakat binanın bulunduğu sokakta ADSL bağlantı var gözüküyor. Bu nasıl olabilir? Ben şu anda evde değilim annem aramış Türk Telekom'u binada altyapı olmadığını ve 180 gün içinde internetin kullanıma açılacağını söylemiş. 180 gün nedir la? İnternette biraz araştırdım başlarından sağmak için falan böyle diyorlarmış. Pek de anlamam bu işlerden nedir ne değildir biraz bilgilendirir misiniz?
Bölgenin müdürlüğüne gidip daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

Hocam bulunduğunuz yerdeki Türk Telekom İşletme Amirliği'ne gidip dilekçe verin. Gelip bakarlar.

Bende VDSL2 kullanıyorum normalde iyi olsa iç tesisat. Simetrik 50 Mbps down/50 Mbps upload alabiliyorum. Fakat iç tesisat berbat.
sence süperbox nasıl? kullanmayı kesinlikle düşünmüyrum fakat çok kötü diyorlar. dayımlar kullanıyorlar ve aldıkları d/u 1 megabit i geçmiyor

Sence Superbox nasıl? Kullanmayı kesinlikle düşünmüyrum fakat çok kötü diyorlar. Dayımlar kullanıyorlar ve aldıkları D/u 1 megabit i geçmiyor.

Baz istasyonundan uzak isen hiç bakma zaten. Oyun oynayacagım dersen söyleyim sana ping oluyor. Altyapı bağlatamıyosan o kalıyor geriye ama şey var. Bu videoyu izleyebilir misin? Belki yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yaşım daha 14 tek başıma gidip konuşma gibi bir şansım yok. Annem de internet işlerinden pek anlamaz diye düşünüyorum.
Aslında yapmanız gereken çok büyük bir işlem yok. Annenizle müdürlüğü gidip durumu anlatacaksınız. Veyahutta eğer Türk Telekom Online İşlemler hesabınız varsa şikayet bölümünden genel merkeze ileti gönderebilirsiniz. Eğer hesabınız yoksa:

Yeni konular

Geri
Yukarı