Türk Telekom altyapı yok

Bonns

Hectopat
Daha fazla  
Abilerim, ablalarım ve arkadaşlarım yaklaşık 5 ay önce yeni bir binaya taşındık. Bina yeni yapıldığı için ankastre kutusu yok ama her dairede internet girişi var ve girişlerin kabloları binanın girişine kadar çekilmiş. 3 veya 4 kez dilekçe için aradık ve dedikleri şey en kısa sürede bağlayacağız demeleri oldu. Ben de bugün çarşıdayken müdürlüğe uğrayayım ve konuşayım dedim keşke demez olaydım. Dedikleri şey şuydu binanızda alt yapı yok ve şuan yeni projeler için sizin alt yapı işlemlerinizi durdurduk en kısa 2019 ilk çeyrekte proje için onay alabilirsiniz. Lütfen tavsiye verin gerçekten 5 aydır internetsizim ve çok sıkıldım sizce ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum ama öncellikle nerede ikamet ediyorsunuz çünkü 2 gün önce telekom ekipleri geldi sokakta ölçüm falan yapıp gittiler daha sesleri çıkmadı aradım çalışmalar devam ediyor dediler her zamanki gibi fiber alt yapı çekiyorlar.
Seni oyalamak için öyle demiş olabilirler yada oturduğun ikamette belkide şuan bir çalışma yok ısrarcı olman lazım.

Şöyle bir şey yap bulabildiğin tüm internet sağlayıcılarından alt yapı sorgulat bildiğim kadarıyla süperonline falan kendi alt yapısına da sahip bazı bölgelerde.Türk telekom'dan başka sağlayıcıya geç bulabiliyorsan çünkü türk telekom birazda sektörün hakimi olarak ne yazık ki kullanıcıları pek dinlemiyor ve umursamıyor.Bu tip konularda kalıplaşmış cümleler kullanıp geçiyorlar.

Aynı sorunu bende yaşıyorum ama öncellikle nerede ikamet ediyorsunuz çünkü 2 gün önce telekom ekipleri geldi sokakta ölçüm falan yapıp gittiler daha sesleri çıkmadı aradım çalışmalar devam ediyor dediler her zamanki gibi fiber alt yapı çekiyorlar.
Seni oyalamak için öyle demiş olabilirler yada oturduğun ikamette belkide şuan bir çalışma yok ısrarcı olman lazım.

Kütahya' da ikamet ediyorum ve mahallemde fiber internet var. Babam bugün tekrar konuşmaya gitmiş ve ilgilenmişler. Mail yazmışlar müdürlüğe 2, 3 gün içinde dönüş yapıcaklarmış birde babama 4 dairelik bir apartman olduğu için ve tek isteyen olduğumuz için gelme ihtimalleri yüksek demişler ama pek ümidim yok.

Şöyle bir şey yap bulabildiğin tüm internet sağlayıcılarından alt yapı sorgulat bildiğim kadarıyla süperonline falan kendi alt yapısına da sahip bazı bölgelerde.Türk telekom'dan başka sağlayıcıya geç bulabiliyorsan çünkü türk telekom birazda sektörün hakimi olarak ne yazık ki kullanıcıları pek dinlemiyor ve umursamıyor.Bu tip konularda kalıplaşmış cümleler kullanıp geçiyorlar.

Hepsiyle konuştum ama hiçbiri olmadı hepsi telekom altyapısı istiyor.

Kütahya' da ikamet ediyorum ve mahallemde fiber internet var. Babam bugün tekrar konuşmaya gitmiş ve ilgilenmişler. Mail yazmışlar müdürlüğe 2, 3 gün içinde dönüş yapıcaklarmış birde babama 4 dairelik bir apartman olduğu için ve tek isteyen olduğumuz için gelme ihtimalleri yüksek demişler ama pek ümidim yok.

Hepsiyle konuştum ama hiçbiri olmadı hepsi telekom altyapısı istiyor.

Malesef telekom alt yapıyı taşören firmalara verdiği için süreç dahada uzuyor herkes işini doğru yapsa bütün insanlara ve taleplerine önem verseler yani insanları $ işareti olarak görmeseler böyle sorunlar yaşamıyacaz.

Bunun için yapacağın pek çok bir şey yok maalesef. 2-3 yıl bekleyenler bile oluyor. Turkcell superbox önerebilirim, şuan en mantıklı şey bu fakat pahalı biraz.

bende 7 aydır bekliyorum hiçbir şey yapmıyolar öyle bomboş bekliyorum
adamların ne zaman canı isterse o zaman yapacaklar heralde keyiflerinin yerine gelmesini bekliyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı