Türk Telekom altyapı yok

Erkangms35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Türk Telekom'dan altyapı bekleyemeyeceğim. Şöyle yapsam; ev telefonu bağlatıp TürkNet'e geçip internet ve ev telefonu kullansam olabilir mi? Yani en kısa ne zaman olur? Türk Telekom altyapı tarihini uzun bir tarih verdi. Belki böyle yaparsam hizlandirabilirim?
Yardım bekliyorum.

Bütün binalar yapılırken en az 1 altyapı zorunluluğu ile yapılıyor diye biliyorum. Yüksek ihtimalle binanızda Telekom altyapısı vardır ki en dandik olanıdır. Öte yanan Türknet de Telekom altyapınız üzerinden size hizmet verir. Uzak ihtimal de olsa bu altyapı yoksa sizde zaten internet alamazsınız. Kaldı ki ben Türksat öneririm zaten.

Adresinizle altyapı sorgulamasını Türk Telekom ve Türknetin kendi sitelerinden bir sorgulama yapın. Ayrıca ondan alacağınız hizmet tarihe karıştı gibi bir şey. Gel gelelim altyapı olmadan ne ile bağlanırsanız bağlanın internet olmayacaktır. En güzeli sorgulama, gerekirse aramak. Ben olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı