Türk Telekom veya Superonline altyapısı gelmek bilmiyor

mehmetali09

Centipat
Daha fazla  
Aydın Kuşadası'nda oturuyorum ve oturduğum sokakta da altyapı gelmek bilmiyor. Oturduğum sokağın altındaki alt sokakta Türk Telekom ve Superonline altyapısı var, biri yardımcı olsun. Artık ADSL kullanmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dilekçe vermeyi deneyin hocam. Durduk yere altyapı gelmez ki. Geldiği de oluyor ama çok nadir.
Bina sakinleri olarak fiber talebinizi belirten dilekçe hazırlayıp bağlı olduğunuz müdürlüğün planlama birimine teslim edin ve dilekçe takip numarası alın. En azından bir girişimde bulunmuş olursunuz. Dilekçe resmi bir evrak olduğu için sonrasında bunun takibini de yapabilirsiniz.

Biz 61 Mbps destekleyen VDSL altyapıya sahip bir binada oturuyoruz. Bina sakinleri olarak fiber talebimizi belirten bir dilekçe imzaladık ve müdürlüğe teslim ettik. 2.5 ayda tüm işlemler halloldu. Şu an hem VDSL hem fiber var. Ben fiber kullanıyorum tabii ki.
Süreci anlattığım konuyu okuyabilirsiniz: TT altyapısında VDSL'den fibere geçiş sürecim

O konudaki diğer mesajları da okursanız benden cesaret alıp başvuran bazı arkadaşların da sonuç aldığını görürsünüz. Siz de şansınızı deneyin bence. Kaybedecek bir şey yok.
Haricinde sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Yukarı