Türk Telekom altyapısındaki internet yavaşladı

EKMEKİSTAN

Centipat
Daha fazla  
İki sene evvel yeni bir eve taşındık. Evin altyapısı sadece Türk Telekom'un 24 Mbps internetini destekliyor. İki sene sorunsuz kullandık fakat eylül-ekim gibi internette gözle görülür bir yavaşlama söz konusu oldu. Bu olay ülke genelinde mi geçerli yoksa sadece bende mi böyle?

İki sene evvel yeni bir eve taşındık. Evin altyapısı sadece Türk Telekom'un 24 Mbps internetini destekliyor. İki sene sorunsuz kullandık fakat eylül-ekim gibi internette gözle görülür bir yavaşlama söz konusu oldu. Bu olay ülke genelinde mi geçerli yoksa sadece bende mi böyle?
TurkNet kullanıcısıyım yaşadığım bölge de 3 ay oldu düzeldi sonra kendi kendine

İki sene evvel yeni bir eve taşındık. Evin altyapısı sadece Türk Telekom'un 24 Mbps internetini destekliyor. İki sene sorunsuz kullandık fakat eylül-Ekim gibi internette gözle görülür bir yavaşlama söz konusu oldu. Bu olay ülke genelinde mi geçerli yoksa sadece bende mi böyle?

VDSL bir paket kullanıyorum Türk Telekom'dan 2 veya 3. senemiz sanırsam. İlk geldiği günden beri Max hız alıyorum. Herkes şikayet ediyor ben sürekli en yüksek değeri alıyorum enteresan bir şekilde. 16 Mbps paket kullanır iken. 17 civarı alıyordum. Şu an 50 Mbps bir paket kullanıyorum ve 48-52 arası değişiyor. Ping 9 ms civarlarında.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı